• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri High End Fihrist

Karagezgin 

Council
Doğrulanmış
Web Sitesi
krmylmz.com
Merhaba,

Öncelikle bu konuyu neden açtığımı izah edeyim. Kimsenin cebine düşman değilim. Ancak almak isteyen bir gün merak eden olursa uğraşmasın istedim. Ben bulurken baya zaman harcadım :). Aşağıdaki listeyi vakit buldukça ekleyerek büyüteceğim. Varsa sizin de eklemek istedikleriniz. Ekler büyütürüz.

Saygılar...
-------------------------------------------------------------------

Integra Vape Ware Mods

Link:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Açıklama: VWM Facebook üzerinden ürünlerini satan bir firma. Bir Facebook Sayfası bir de grubu var. Ancak Grubu belli dönemlerde üye alımı yapıyor.
Ürünler Randomizer la satılıyor. Yani talep edenler listeye yazılıyor. Kura ile kime çıkarsa o parasını ödüyor ürünü alıyor.
İlgilisi Costas ancak teknik destek hariç PM lere fazla cevap vermez.

Skyline, Skyfall esmokeguru

Link:

Link:

Açıklama: Aslında kendi sitesi üzerinden satış yapıyor. Ancak bu satışların ne zaman olacağına dair bilgiler facebook grubundan paylaşılıyor. Bu sebeple dışardan kollayarak stok yakalamanız neredeyse imkansız. Atomizer açısından söylüyorum. Aksesuarlar için belki.
Facebook Grubuna katılım sağlamanız için başvurmanız gerekiyor. Başvuru yaptığınızda yöneticilerin inisiyatifinde gruba kabul edilebiliyorsunuz.

Randomizer hususu burada da mevcut. Belli aralıklarla bu etkinlik yapılıyor.

Dvarw – KHW Mods

Link:

Link:

Açıklama: Bazı arkadaşlar biliyor olabilir, Kasım 2018 itibariyle KHW mods Dvarw atomizerlerini sadece deck olarak satmaya başladı. Yani deck ve tankı ayrı ayrı para ödeyerek alıyorsunuz. Ayrıca Sitesi üzerinden ne yazıkki stok bulmanız çok zor. Facebook Grubu üzerinden randomizer sistemine katılıp ürün alabilirsiniz.Biraz şans biraz sabır .

NarBA-NarDA-NarCa Narmods

Link:

Link:

Açıklama: Bu gruba ben bile henüz katılabilmiş değilim. İçeriye girmek gerçekten zor. Dış piyada ürünler gerçekten karaborsa. İçeriden tanıdığınız 2 kişinin kefilliği neticesinde gruba alınıyorsunuz.
Ürünler üretici tarafından satılırken bu kadar pahalı değil esasında. Ancak ilk ürün sahipleri durumun farkında olduğundan ürünleri ya Ücretli Katılımlı Çekilişlerle(WAFFLE diye tabir edilir) ya da gerçekten ederinin 2-3 katına satıyorlar.

Satburn v2-v1 Sat22 The Official Satburn Mods

Link:

Açıklama: Üreticisi Kıbrıs Rum Kesiminde yaşayan Andrei adlı bir arkadaş. Mekanik modlar ve Mesh atomizerler üretiyor. Kaliteli bir üretici zaten markayı ve ürünleri bilenler illaki vardır. Facebook Grubu üzerinden yürüyor satışlar. Belli aralıklarla liste yayınlanıyor. İstediğiniz ürünü belirtiyorsunuz. Sonra üretilmesini bekliyorsunuz. :)

Smuggler by Sturm Mods

Link:

Açıklama: Sturm Mods (Lukasz) bir butik üretici. Atomizer ve mod üretimi yapıyor. Liste sistemi ile satış yapıyorlar. Listeyi yakalarsanız ürününüzü alırsnız.:))

Munoz Brothers ve Munoz caps

Link:

Açıklama: Bazı arkadaşlarımız bilir bu adamlar bu işin gepettosudur. Facebook grubu üzerinden satışlar yürüyor Bazı ülkelerin vape sayfalarında da kısıtlı stok bulmanız mümkün. Ancak esas olan belli aralıklarla yayınlanan listeleri bulmak. Kaliteli bellcap burada:))

IMO MOOD DART – Ennequadro Mods

Link:

Link:

Açıklama: IMO vesilesiyle herkesin bir şekilde duymuş olabileceğini düşündüğüm bir Firma.

Genel Olarak sitesi üzerinden satış yapılıyor. Ancak Stok bulmanız zor olan birkaç ürün var. Bu ürünler facebook grubundan duyuruluyor. Randomizer la yahut listeyle. Takip etmeniz gerekiyor.

Dendro Mods

Link:

Açıklama: Bilinen üst kalite ürünler tasarlayan bir modör. En son sorduğumda üretim sırası 6 aydı:))

Gepetto Mods

Link:Gepetto Mods - Official

Açıklama: Gepetto gerçekten çok orijinal düşülmüş bir isim . Adının hakkını veren bir modör. Çok anlatacak bir şey yok onun hakkında.

Delta 1 -2 Alpha Carlos Creations

Link:

Açıklama: Delta 2 sanırım satılıyor ancak stabwood ürünler için işleyiş farklı. Ağacınızı alıyorsunuz onlara yolluyorsunuz. Onlar sizin için işliyor. Carlos Candır.

Picov1-v2 YellowKiss, Femto

Link:

Link:

Açıklama: Aslında bu ürünleri sitesi üzerinden temin edebiliyorsunuz. Ancak Japonyadan geliyor. Bu vesile ile ikinci el ürünlerine de ulaşabileceğiniz bir facebook sayfası bırakalım.

OLC Stratum

Link:

Link:

Açıklama: Delrin Modellerini daha çok seviyorum ben. Ayrıca sitesi üzerinden KAIJU , KAONOSHİ ROYAL RDA lar da satışa sunulmuş dileyenler inceleyebilir.

Venna- Riviera Haku Engineering

Link:

Link:

Açıklama: İncelenmesi Gereken Ürünleriyle Kaliteli bir fırma hem facebook grupları hemde ürünleri bulabileceğiniz bir site adresi bırakıyorum.

Hussar Vapes

Link:

Link:

Açıklama: Anlatmaya gerek varmı . Buyrun linkler ve adresler.

LCM Loud Cloud Mods

Link:

Link:

Açıklama: Melody Box Ürünü tasarımını sevdiğim bir ürün. Sizlerde ürünlerini inceleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Amber Mods

Link:

Açıklama: kendine has tasarımı olan ürünlerdir. Yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Checkmate Noname mods:

Link:

Açıklama: önce bir checkmate mod yazın görsellere bakın sonra ziyaret edin:))

M.A.C Mods Murat Aslan

Link:

Link: Yerli Bir Modör. Güzel ürünleri var. Değerlendirmek isteyenler için link verdim.

Stranger Mods

Link:

Açıklama: Tittanyum ve Metal Gövdeli modları ile tanınan bir firma. Ürünlerini inceleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Across Vape

Link:

Açıklama: Güzel ve kaliteli bellcappleri olan bir firmadır. Ürünleri ilginizi çekebilir.

@Karagezgin hocam bir şey merak ettim. Alabileceğimden değil ama bu ürünlerin Türkiye'ye girişlerinde Çin'den gelenler kadar çok gümrük problemi oluyor mu? Yoksa daha mı kolay giriyorlar?

Çalışma ve emek muazzam.
Bu kadar şeyden bazılarını çok gereksiz bulurken bazılarına da aşık olmamak için kendimi zor tutuyorum :D

2D4B67F9-6F9D-4E91-985E-12B7F11ADBC6.jpeg
Eline emegine saglik ????

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt