• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri High End Fihrist

Daha geniş bir Liste derliyorum tamamlandığında konu güncellenecektir.
Malum FacebookGrupları kapandığı için yeni adres ve çalışma şekilleri türedi.
Bunları da dahil ediyoruz fihriste

abiler ,çok fazla parametre var okuyorum ama yanlış üründe almak istemiyorum,epey para tutacak çünkü,tavsiye isteyeceğim..Basit giriş modu revenger kullanıyorum ancak doğal aromalar çok hoşuma gidiyor,bende aroma performansı çok iyi olan mod ato almak istiyorum,daha önce tel pamuk sarmadığım için elim aşina değil,tel pamuğunu kolay sarabileceğim ne önerirsiniz?Hemde bazen meyve pastane tatlardan sıkıldığımda tütünlü aromalar içmek istiyorum onun içinde ayrıca bir mtl ato almak istiyorum..direk Avrupa'dan halledeceğim o yüzden tüm markalar olabilir,birkaç öneri verebilirseniz sevinirim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bütçe belliyse tel pamuğu öğrenirsiniz. bi dl bi mtl atomizere alacağınız ikişer clapton tel ve bir paket pamuk revenger parasına geliyor bu konuda ama :)

güncel benim radarımda olan iki mod ;
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Sarımı kolay mtl atomizer aroma performansı gayet başarılı ;

Sarımı kolay dl atomizer, uzun versiyonunu kullandım onda dahi gayet tatminkardı aroması,

avrupadan tel almadım ama şu linkteki arkadaşların beğeneni çok. mtl için alttaki linkteki gibi bir set, bir set de 32x2+38 veya 40ga ni80 fused clapton alırsınız. dl için de 3x28+40ga ni80 alırsınız 2.5mm çaplı. pamuk olarak da fiber n cotton gayet güzel, bir paket ondan bir paket de rayon alıp bu işi uzun süre alışverişsiz götürürsünüz.

Son düzenleme:
Üstad bütçe ayırdım bu konuya,şöyle sağlam avrupa menşei(bu konuda Almanya-Italya iyi sanırım) alıp uzun süre kullanmak istiyorum,dediğim gibi likitteki aromanın tüm tonlarını almak istiyorum.Bir arkadasım var Fransa'da O da bu konularda fena değil,mtl ato için Kayfun lite black version,dl ato için Kayfun 5 2 SE ,mod içinde Prisma box istersen haftaya gönderirim dedi,eğer mahçup etmeyecek tercih olursa bu seti alayım mı sizce?

Eyvallah hocam,@#ff0000 'da sağolsun video paylaşmış ,izledim.Hatta sistemi öneren Fransadaki arkadas videodaki firmada çalışıyor,temiz adam ama tam güvenemedim şimdi nolur olmaz sorayım dedim foruma da:) Ptesi fiyatı gönderecek ,indirimli toptan fiyattan verecek hepsini.Kılıf bulamadım sitesinde ama sorarım ,olmadı türkiyeden bulmaya çalışırım,şimdiden heyecanlandım:) Teşekkürler

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt