• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara İlk Kurulumdaki Besleme Sıkıntısına Bir Nebze Çözüm

sotw 

Council
Doğrulanmış
Atomizer kurulumumuzu yaptık ve keyifle buharlamaya başladık. Ancak birkaç çekim sonra buharda azalma gözlemleyip, pamuğu da yakmak üzere olduğumuzu anladık. Bu durumda öncelikle kurulumumuzun doğru olup olmadığını gözden geçirmeliyiz.

Eğer doğru yaptığımızdan eminsek tekrar ateşleme yapmadan önce , hava alışı parmaklarımızla kapatıp 5 ‘er saniye aralıkla (ateşleme yapmadan) 3-4 boş çekim yapıyoruz.Buradaki amaç iç basınç oluşturup, likiti tek çıkış noktası olan pamuğa yönlendirmek…Ancak bu boş çekimleri kuvvetli bir şekilde yapmamalıyız .Yoksa benim de ilk denemem de başıma geldiği gibi likiti buhar yoluyla ciğere değil .sıvı olarak mideye indiriverirsiniz.????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ben sararken hafif likitleyip 3.4 3.3 v larda ateşliyorum dediğinize yakın.
Atomizer gerçekden sıkıntılıysa bana göre buna en güzel örnek kayfun lite plus v2 yine aynı atomizeri toplayıp minik minik içip sonradan artırıyorum ki dry hit yemiyim pamuğum yanmasın tadı kötü olmasın erkenden fark ediyim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Çok güzel bir örnek kayfun lite v2 (y) yine benzer deck yapısında kayfun 3.1 ,russian 91 , russsian (3.1 in aynısı) v.s. ...Bu atomizerler 50-50 likitte sorunsuz çalışıyorlar . Ancak gelgelelim daha yüksek vg li likitler de (özellikle de havadar kullanım da) her an dry hit yemeye müsait yapıdalar. Mutlaka çekim gücüyle oluşturduğumuz basınca ihtiyaç duyuyorlar...

1,928Konular
128,707Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt