• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri İntegra new Batch (2nd batch)

Grasies 

Doğrulanmış
Vwm'in en son çıkardığı hem Mesh hemde Cotton sarım desteklediği atomizerinde yeni seri zamanı ????

Atomizerin Genel Özellikleri.
22mm
Yandan afc ( en sıkı mtl - en açık Mtdl)
Flash tipi üstten besleme.
Kolay Deck ulaşımı
Üstten ve alttan dolum kolaylığı
Likit Kontrol
Kolay Sarım (Bana Göre)

İlk seride herkesin müzdarip olduğu ????‍♂️????‍♂️
Tankın diş atma probleminin önüne geçmeye çalışmışlar.

Üretimi ilk partiden oldukca düşük olucak (Malesef)

Ve sipariş için Yarın birkaç saatliğine satış yapıcaklar (30 Eylül)

2. Parti üretimi (Sol Taraf)

Ve müjdemi İsterim Yeni serisen birtane Kaptım ???? Eski seri zaten elimde mevcut ????????

Satışlar sadece vwm fb grubu üzerinde yapılmaktadır.

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1569747665736.jpg
    FB_IMG_1569747665736.jpg
    15.2 KB · Görüldü: 213
  • FB_IMG_1569747667568.jpg
    FB_IMG_1569747667568.jpg
    9.1 KB · Görüldü: 355
  • 20190929_114445.jpg
    20190929_114445.jpg
    25.9 KB · Görüldü: 359
Kesinlikle soylemeliyim ki kullandigim en BASARILI klon atomizer oldu kendisi.
Kayfun v5 nano kitli ayrica setupimi koseye attirdi kendisiyle baya vakit geciriyoruz bu aralar ????
Orjinali bulunmasi kolay olsa ve 2700₺ civari kesinlikle olmasa ozel serime koyabilcegim mtl atomizerdir kendisi
Sarimi asiri kolay,pamuklamak oyle..
Aromayi cok basarili vermesiyle guzel bi vurum sagliyor..
Kafasinda deli sorular olanlar sadece alip bi denesin ????

Malesef fiyatlar biraz yüksek bunda da etken bulunabilirlik malesef.
Fb grubuna girmek bir dert randomizer tutturmak bir dert ödeme yapmak bir dert getirmek bir dert dert oğlu dert hepsi adamlar zaten yazıyorsun 10 gün sonra cevap veriyor ????

Neden Aromamizer tipinde bir MTL yapmıyorlar diye merak ediyordum, Integra çıktı. Steam Crave'in yapması gerekeni yapmışlar.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Mod delrin
Sl class chipi var
Dayanıklılık ???? o kadar dayanıklı görünmüyor hele li çizilme konusunda kılıf şart
Ağırdık 90 gram
Boyut dicodes miniden küçük en olarak da boy olarak da hafiflik olarak da ????
Ateşleme muazzam ötesi

Copervape klonunu kullanıyorum aroma iyi ama coile hava alttan değil yanlardan vurduğuna heralde vurum biraz az. Tek delik ion jr tek delik sıkılığı veriyor afc tam açık harika bir mtdl. Bende beğendim. Yalnız pamuklamanın püf noktalarına dikkat etmezseniz akıtıyor, özen istiyor biraz. Orjinalini bilemiyorum :unsure:

3mm fused clapton 5tur ????????
3mm sarmamızın nedeni coilin hava kanallarına bir tık daha yakın olması ve sarım kolaylığı pamukların kanalı tam doldurması.
Dileyen arkadaşlara güzel birkaç fotoğraf da bırakıyım belki işlerine yara bilirler ????

Ekli dosyalar

• 20190928_162208.jpg
    20190928_162208.jpg
    18.7 KB · Görüldü: 327
  • 20190928_162129.jpg
    20190928_162129.jpg
    19.2 KB · Görüldü: 218
  • 20190928_162216.jpg
    20190928_162216.jpg
    19.1 KB · Görüldü: 216
  • 20190928_162211.jpg
    20190928_162211.jpg
    18.5 KB · Görüldü: 222
  • 20190928_163110.jpg
    20190928_163110.jpg
    25.1 KB · Görüldü: 218
  • 20190928_163126.jpg
    20190928_163126.jpg
    21.4 KB · Görüldü: 256
Hem copervape hemde sxk clonunu kullanıyorum. 2,5 mm klavuz kullanırım sarımlarda çok ta özenmeden pamuklarım. Pamuğu havuza doğru dikey değilde çapraz keserim ve allta kalan kısım havuzun içerisinde kalır. Bu şekilde daha sağlıklı bir besleme oluyor ve akıtma problemi yaşamıyorum. Benim en sevdiğim yanı boğaz vurumunun tatminkar olması, Ben daha çok boğaz vurumu arayanlardanım aroma ile derdim yok sek nbase içerisine az bir miktar likt damlatır öyle kullanırım. İntegrayıda tavsiye ederim.

Coppervape klonunu deneyimliyorum şu ara. En başta belirtmeyim sanırım ben de beğendim atomizeri :)

- Sıkılık olarak fazlasıyla tatmin edici. Klon bir atomizer olmasına ve hava kaçağına müsait yapısına rağmen 0'a yakın bir hava kaçağı var. Gayet geniş sıkılık seçeneği sunuyor. Sıkı içim isteyeni de, MDTL kullananı da, resricted DL kullananı da, kısmen DL kullananı da tatmin eder diye düşünüyorum.

- En küçük tek delikde kullanıyorum genelde ve tüm delikler açık olarak, kendisi kullandığım en sessiz atomizerlerden. İkili, üçlü, tek büyük delikde hafif bir ses var ama hemen hemen tüm atomizerlerde olduğu kadar. Rahatsız edici boyutta değil ya da ben hep Vader efektli atomizerler kullandım :)

- Malzeme kalitesi klon bir atomizer olmasına rağmen gayet iyi. İşçilik de keza öyle. Tüm aksam hatasız ve rahat çalışıyor. Oringleri beklediğimden iyi. Millennium RTA'da da oringler bir hayli iyi çıkmıştı. Tabii ki kalitesini kullandıkça gösterek ama gayet yumuşak, pürüzsüz ve ipek-mat parlaklığındalar.

- Drip tipini beğendim ama bana biraz kısa geldi. Düz top capli atomizerlerde ben pek sevmiyorum kısa driptipleri. Atomizeri öpüyormuş gibi hissediyorum kendimi. GTR drip tipiyle kullanıyorum. Pek öyle ahenkle dans etmiyorlar ama tüketim zevkli oluyor.

- Daha önceki yorumumda da belirtmiştim, atomizerin yapısı postless deckli Aromamizer'a bir hayli benziyor. Merak ediyordum hep neden bu tipde bir MTL atomizer yapmıyorlar diye. Yaptılar :)

- Besleme ayarı, işini gayet düzgün yapıyor ve kullanması kolay, lakin bir iki ufak eksi getirisi var. Besleme ayar yüzüğü çanın hemen üstünde ve açık/kapalı olduğunu anlayabileceğimiz bir işaret yok. Biraz alışma istiyor ki bir hayli hızlı oluyor bu alışma. Çözüm olarak drip tip yuvasını top capin birazcık üstüne çıkartıp bir işaret koyulabilirmiş mesela. Bir diğer eksisi, besleme yüzüğünü döndürebileceğeniz tek yer drip tip ve Spica Pro'daki gibi tırnak yok drip tip altında. Oringlerin sıkılığına bağlı kontrol. Hafif gevşek bir drip tip ile kontrolü sağlamak zorluyor. Çözümü biraz daha kalın oring ya da daha sıkı oturan drip tip kullanmak. Kendi driptipini kullanmak istemezseniz eğer. Ek olarak sıkışma v.b. durumların önüne geçmek için düz tornavida yuvası gibi karşılıklı iki minik yuva koymuşlar bacanın üstüne ki bu detay çok hoşuma gitti.

- Atomizerin buhar ve aroma performansı, aroma yorumu, boğaz vurumu ve nikotin tatmini gayet tatmin edici. Ben beğendim. Hiç birinde müthiş başarılı diyemem ama başarılı. Genel olarak yüksek nikotin ve yüksek boğaz vurumu tercih eden biriyim.

- Buharı serine yakın ılık. Fev'deki ya da Dvarw'daki serinlik yok tabii ki ama ılık-sıcak seven biri değilim ve beni rahatsız etmedi.

- Tank kapasitesine göre ölçüleri gayet minimal.

- Tasarım hatlarını ben beğendim.

- Pamuk/tel karartmayı seven atomizerlerden değil ama Dvarw kadar iyi de davrandığı söylenemez tabii ki tel ve pamuğa.

- En korktuğum yanı akıtmaya meyilli olacağını düşünmemdi. 2mm coil kullanan biriyim ve olabildiğince az pamuk kullanmayı tercih ediyorum. İlk sarımda muhtemelen akıtırım, pamuğu dolgun kullanmam gerekir diye tahmin ediyordum ama hiç beklediğim gibi çıkmadı. Pamukları besleme havuzlarının üstünde C yuvarın sıfırında keserek ve az pamuklama yaparak yaptım sarımlarımı. Ne akıtma oldu ne de gram sızdırma. Şaşırttı açıkçası.

- Coil montajı ise beklediğimin tam tersi oldu. Kolay olur diye düşünüyordum ama elimde jig yok, Geekvape'in sarım kiti var. 30ga teli sabitlemeye çalıştığımda coil bir sağa bir sola kayıyor. Jigi coile sıfır dayayıp sağa sola itebilirsiniz ama benim gibi elinizde yoksa, sarım çubuğu da C kanalların içine girmiyorsa coili ortalamak biraz zahmetli oluyor. 2.5 senedir hiç ihtiyacım olmadı ama jig aldıracak bu atomizer bana :)

- Atomizerin yapısı bir hayli toplu ve rijit. Hayt-huyt kullanıma uygun :)

- Ürünün en beğendiğim özelliği ise hem MTL kullanımda hem de MDTL kullanımda bir hayli başarılı olması. Geniş hava kanalı yelpazesine sahip atomizerlerde hep bir şey eksik kalmış gibi gelirdi bana. Ya genel olarak içimi sıkı değildir ya da yeterince havadar değildir, MTL'de aroma ve boğaz vurumu başarılıyken MDTL'de tatmin etmez ya da tam tersi ama Integra bu konuda çok başarılı olmuş bence. İki farklı tüketim tipinde de zevkli bir kullanım sağlıyor.

- Şimdiye kadar Ancholy, Tribeca ve Castle Long ile denemeler yaptım. Aroma yorumu biraz tatlıya yakın diyebilirim ama tütünde de, mix aromalarda da olması gerektiği gibi yorumluyor, sadece birazcık tatlı.

- Buhar performansına bağlı olarak likit tüketiminde haliyle bonkör davranıyor.

- TC"da 28ga titanyum ile denemeler yaptım ve gayet stabil çalışıyor. Ohm oynaması yaşamadım şimdilik.

Aklıma gelenler bunlar, kullanmaya devam ettikçe güncelleme yapmaya çalışacağım.

Herkesin gözü kulağı yerli üreticilerde ama ben bu ufaklığı çok sevdim.

1.5mm çap 30ga Ni80

Ekli dosyalar

• IMG_2019-12-05_16-51-50.JPG
    IMG_2019-12-05_16-51-50.JPG
    38.6 KB · Görüldü: 174
An itibariyle forum uzerinden satiliyor oldugu icin konuyu hortlatiyorum. Özetle bu ato aksesuarlariyla beraber 4 bin tl ediyor çok nadide parça az sayida kismini geçersek bu parayi verdiğimizde alternatif onlarca atoya göre önde olacaksa verip alalim rahatlayalim aydinlatirsaniz mutlu olurum

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buna ozel soylemiyorum ama bahsettiginiz gibi rahatlatacak bir ato yok. Yani birilerine oyle gelecek, digerine vasat.

Toplum olarak kuru fasulyeyi cok severiz ama bazilari da agzina surmez :)

Bence bu ise gonul vermis, verecegi paraya hic ama hic acimayacak veyahut koleksiyoner kisilerin bu atonun pesine dusmeleri lazim.

Son düzenleme:
Katılıyorum koleksiyonluk parça yakında üretmezler ve eğer gerçekden merak ediyorsanız klon ve orj arasındaki farklar çoğu atoda olduğu gibi %85 %90 aynı integra mtdl bir atomizer sıkı içimde aroma yada keyif alınmaz mesh ile de sarılma özelliği var bizim buralarda(Tr) sıkı içim sevilir 4000 verdim kurtuldun demek de var bunu üretini ???? demek de. mtl clapton 0,70 0,60 ohm arası içilmesi ve full açıkda ve birazcık daha düşük nikotin de efsaneler yaratıyor pamukla ası 30sn süren atomizer kendisi.

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt