• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Fakir's Mods İon S RTA Görüş ve Yorumlar

fakirsmods 

Commercial
Doğrulanmış
Ion S RTA
İon s ie ilgili fotoğrafları ve görüşlerimizi bu konu altında paylaşalım;

Çap: 18mm
Boy: 42mm
Malzeme: 316L Paslanmaz Çelik
Tank Malzemesi: Polikarbonat
Tank kapasitesi :2ml
Hava kanalı yüzüğü stopper içerir.
Hava kanalı: 2x0.8 mm
Paket içeriği:
  • ION S RBA
  • Polikarbon driptip
  • Oring, vida yedekleri
  • 2 x 0.8 mm hava girişi ile Sıkı içim sevenlerin tercih ettiği bir atomizer;Küçük çapta atomizerler ion s de dahil yanma odasınmın küçüklüğü de düşünülürse sıcak buhara eğilim gösterirler, 27,28 ga telleri severler. Şahsen benim favori sarımım 28 ga kanthal 2 mm bitişik 7 yada 8 tur (1.,10- 1.35 aralığı) .
  • Birkaç fotoğraf ve inceleme videosu ;

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

videolar;

Orijinal 18 mm ve altı bir atomizer arayışım var. Bu da adaylardan birisi. Diğer adaylar merlin nano ve yddz v2.
Kullananlardan yorum alabilir miyim? Buhar sıcaklığı nasıl? Benim için en önemli kriter bu? 2. Si aroma nasıl? Pastane için mi uygun tütün için mi?
Herhangi bir bilinen kusuru var mı?
Sıkışma, akıtma vb.
Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
gectigimiz yıl ufak setuplar yapmak icin bir adet bu minikten satın aldım. Kullanilan malzeme, görünüm çok iyi. Aromasını da begendim (tribeca ve castle long) buharı ise ben 30ga tel kullandığım icin ılık serin arası geldi ama zincir çekimde deckin ve bacanın küçük olmasindan zannederim hemen ısındı. Buraya kadar güzel hersey ama bence fakirs bu atomizerde güncelleme yapmalı kesinlikle çünkü likit kontrol ve hava ayar yüzüğünü ancak kıskaçlı cımbızlar ile yapabildim elle mümkün degil cevirebilmek, bu durum sinir bozucu oluyor bir zaman sonra ve bu iki nedenden dolayi elden cıkardım ama bu iki sorun revize ederlerse tekrar almayı düşündüğüm bir atomizer ama bu haliyle degil. Son olarak ekleyeyim gercekten sıkı bir atomizer bu sıkılığı güzel ama bazen keske biraz daha havadar bir ayarda olsa yüzükte dedigim bir kaç an da olmadı degil

1,894Konular
128,280Mesajlar
9,835Kullanıcılar
alimgul54Son Üye
Geri
Üst Alt