• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Islak/Nemli Buhar İstiyorum?

oknakn79 

Doğrulanmış
Herkese merhaba umarım iyisinizdir, sarımdan bağımsız olarak, ıslak buhar hissiyatını en iyi veren sigara içimi başlık önerileriniz nelerdir...?

Oyla 0
Kısa bacalı birçok atomizer ıslak ve nemli buhar veriyor aslında, tabii buhar sıcaklığı da artacaktır.

SXK Doggystyle, Troya S, Troy 1x RDA ilk aklıma gelenler oldu.

Bütçe sıkıntısı yoksa, Kayfun 5 ve Prime'nin buharı nemli bence

Son düzenleme:
Tekrar merhaba, soru-sorunumu kıyas yapılabilecek şekilde güncellemenin daha doğru olacağının farkına vardım... Şayet kullanan varsa tabii : Penodat 'tan daha nemli ve bol buhar veren bir mtl başlık var mı bildiğiniz...? Yanıtlar için de ayrıca ve tek tek teşekkür ederim...

nemli buhar pek tercih edilen bir şey değil aslında.

Mtl'de gerçek sigara içimine en uygun kuru ve soğuk olan buhardır.

Ayrıca nemli buharın vücuda olumsuz etkileri var.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Nemli değil de sıcak buhar zararlı diye biliyorum, Penodat ise benim sarımımda buharı ılık (hatta soğuk)ve nemli veriyor, kuru buhar her ne kadar sigara simülasyonunda daha başarılı sonuçlar verse de boğazı nispeten daha çok kuruttuğu için rahatsız oluyorum....

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Anladığım boğaz vurumunu istemiyorsunuz, sonuçta kuru buhar boğaz vurumuna en çok etki eden faktörlerden biri. Eğer boğaz vurumu istemiyorsanız kıvamında bir nemlilik ve sıcaklığı GUS ürünlerinde bulabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Ankara da her hafta belirli gruplar buluşuyor. O buluşmalardan birine dahil olabilirseniz illa ki GUS kullanan bir arkadaş gelecektir ve deneme şansınız olacaktır.

Tavsiyem GUS ürünleri.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt