• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit JUUL Salt likit

vigilantes

Community
Arkadaşlar JUUL icin orijinal salt likit pamuk pod vs gibi ihtiyaclarımı nasıl giderebilirim. Bu e-sigara satış sitelerindekilerin çoğu hakkında sahte ürün deniliyor güvenilir likit ve pod nerden bulabilirim bilgili olan arkadaşlar yardım edebilir mi .

tedarikçi arkadaşlara bakın likit için ama
juul için ya boş kartuş alacaksınız ya da doldurma ve rebuild videolarına bakarak yapacaksınız, tel var forumda ama pamuk var mı tedarikçilerde emin değilim forum dışı öneri de yapmam pek ama yan komşu forumda satan var mı boş kartuş araştırın bizde yoksa, sitelerden daha güvenli olur
kartuş alırken de modele bakman lazım hepsi birbirine uyumlu değil diye hatırlıyorum ha bu kartuşlar da orjinal değil diye biliyorum
illa pod kullanacam dersen en temizi coili değişen pod almak caliburg g2 veya novo 4 gibi

Yorumun icin teşekkür ederim grupta likit bulabildim ancak, pod hakkında satış yapan göremedim keza çoğu internet satıcıları likiti kendi doldurup sahte gönderiyorlar diye duydum o yüzden sizlerden de bilgi almak istedim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam boş podlar da fason üretim
ülkede çakması olmayan sahtesi olmayan ürün kalemi kalmadı gibi, bizim sektörde ise orjinali yok gibi bişey
aldığın kartuşların yeterli sayıda ve orjinalse eğer en temizi kendin yap boş kartuş vs deneme
googleye juul rewick yaz refill yaz baya bilgi var likiti teli de alırsın bitti boşa para dökme 2ml likit dolu kartuşa

aslında 4 tane kartusum vardı 1 tanesini kaybettim 3 adet var bir 4 lü daha alıp onlarla kendim ugraşayım diyordum ... biraz sıkıntılı bir konu pod bulma ihtimali tabii ama sanırım sitedeki likitler orijinal onları burdan temin edicem

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt