• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Kayfun Prime ve Klon ürünler Ayrımı

ByMERZİFONLU 

Doğrulanmış
kayfun-prime-air-nozzle-kit.jpg

Nozzle kit ler clon ürünler için varmı, yada orjinal nozzle parçaları klonlara uyarmı..

Piyasada okadar klon ürün varki orjinali bulmak için bir ayrım bulmaya çalışıyorum .. Nozzle kitler klonlara olmuyorsa bir ayrım olabilir.. Clon da nozzle deniyen varmı..

Chimney besleme delikleri için fark olduğunu yazan arkadaşlar vardı, Lakin incelediğimizde orjinal olduğunu yazan bir çok üründe muntazam delikleri olan, olabildiğince düzgün olanlarda var..

İkinci el bir prime arıyoruz ama clon orj. ayırt edecek net farklar neler.. Şöyle açıklayıcı bilgiler lazım..

Parçaları saat gibi uyumlu olması bir ayrım değil diye düşünüyorum sonuçta bu kişiye göre değişecektir..

Tecrübe edenler bir iki kelam ederse sevinirim..

likit besleme delikleri orjinalde katlı yani tezgahta daha zor işlenecek ama son damla likit de decke gidecek şekilde yapılmış. klonda delmiş geçmiş açılı şekilde sadece.
deckteki pamuk altı delikler orjinale göre daha geniş.
bu yukardaki konularda yan yana karşılaştırma gördüm, dikkatli birisi değilseniz anlamazsınız bile.
kendi sitesinden koduyla sorgulama yapıp teyit edersiniz ama kötü niyetli birisi sadece o parçayı orjinal bırakıp tamamını klonla değiştirebilir.
işlemeleri orjinalde daha belirgin bu arada, klonda üzerinde bir bulut var gibi farklı bir renk gibi duruyor.
ben olsam yalnızca güvenilir birinden kayfun prime alırdım, özellikle yeni seri kutulu olanlardan denk getirmenizi de tavsiye ederim. ben kendi primeımı yanında steamtuners wave tank, bir pirinç bir de ss steamtuners nut, extension kit, steamtuners black acetal ve clear plexi top tipler, orjinal pei tank kit, iki adet orjinal oring vida seti ile 580 liraya satmıştım sanırım.

düzeltme: sanırım sadece yedekleri 580e satmıştım :D

1,928Konular
128,714Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt