• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Kayfun RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bu wattlar sıcak konusunda korkutuyor gözümü. konu sadece rahatsız olmak değil, diş etlerimde sızlama yapıyor. 3 günün sonda X te de hafiften sızlama oldu. İnat edince diş eti çekilmesi hızlanabiliyor. sonrasında diş macunu değiştir, fırça değiştir. uğraş dur :)

Aksam sardim 32 ga 2 mm 6 tur :)

Buz gibi misss :) X icin yorum yapmayim ama lite uzerinden yurursem, Prime in profili daha soft ama lite serilero biraz daha sert ve belirgin. Buhar isisinda anatomiye bakarak soyluyorum, prime uzatma kitli hatta kitsiz bile kesinlikle daha serindir ;)

sen de tutuncu degilsin ki zaten ???? ???? ????

daha once paylasmistim. ya agizlik takacaksin yada kalay cektirecen agzina. :geek: gayfunculuk gerekliligi bu ;)

onun icin mi o yaz aksami nezih bir ortamda "sen epey soguk kullaniyormussun" demistin ipa cigar emcuklerken. ????

gelme bu meybuz oyunlarina Hazar'im g-stringlicem ????

Son düzenleme:

Yav hem soguk, hem dusuk nikotin, hissiyat sifir, kullandigin likitler anca rakı ile gider. Buhar dedigin azcik damaginda kalacak arkadaş, o ne öle buzlu çay gibi :D

Acayip nezihdi, benim sicacik atomizerlerim olmasa, hava buz gibiydi, senin atolari goren hava bile firtina kesti : ????

Olur olur, gelme oyunlara , Kayfuncu dogulur ama senin icinde var o, dogustan gelen bir Kayfunculuk var :D

Merakıma yenildim…Biraz önce hype (hype’lanan) denen yazıyı da okudum. Mükemmel başlıklı olan? Ne yalan söyleyeyim hype izlenimi alamadım bir türlü. ????‍♂️

Not da düşmüş, yazan her kimse artık, şu likitle kullandım, güncelleme yapacağım, vs. diye. Esas sorun kimsenin soru sormamış olması olmuş bence. Tuhaf!

#SBTVeniyisi & #sıfırbaşağrısı

Nerdeymis ki o yazi, yan komsuda ki mi ?

Orada hype yokke :)

Bisiler yazardim ama yanlis anlasilir, vazgeciyorum, herkesin keyfi kendine sonucta ama şuna katilmiyorum hic bir zaman, kullanim kolayligini ayri tutarak, icim kalitesine yada aromasina bir atonum 2 3 gunde karar verilmemesi lazim

1,896Konular
128,301Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt