• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Kayfun v5'i Nasıl Bilirsiniz?

Kvothe 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar

Kayfun v5 i nasıl bilirsiniz. Artı ve eksileri nelerdir? Orijinal için soruyorum.

Benim bulabildiklerim

Havadar içimi var. Hatta kit olmadan mtl denemez

Aroma iyi

Buhar görece soğuk

Çok uzun

Buhar kalitesi iyi. Doyurucu buharı var

Malzeme kalitesi iyi

Likit beslemeye dikkat etmek gerekiyor. 2 turdan fazla zorlanırsa problem çıkabiliyor

Telleme pamuklama kolay

Bunlar ne kadar doğru? İlave edeceğiniz neler var?

Yardımcı olursanız sevinirim

Uzunca suredir severek kullaniyorum, saydiginiz tum maddeler benim yazacaklarimla ayni diyebilirim. Mtl kit mutlaka sart ama bulmak biraz zor, ben yurt icinden yaptirmistim ama yapan kisiye artik ulasilamiyor sanirim. Cok keyifli bir icimi var, ozellikle mtl clapton benzeri tellerle kullanima oldukca uygun. Almayi dusunuyorsaniz mutlaka tavsiye ederim.

Kurulum çok basit öncelikle.Malzeme kalitesi olsun,aroması olsun çok doyurucu ve keyifli bir içimi var. Akarı kokarı yok ömürlük bir ato bence .Benimkinde mtl kit yoktu mech sarıp daralttım gayet iyi oldu. Kit gelene kadar idare eder :).
Hayırlı olsun buarada. Ne istediğini bileni kesinlikle pişman etmez.
Clapton coiller ile daha çok verim alırsınız.

Bende kayfunum olsun diyerek coolvape store'dan aldım bir tane. Diğer tüm aliexpress alışverişlerimde olduğu gibi almanyadan yakınımın gelmesini beklİyorum. Takip edeyim konuyu yararlı bilgiler gelebilir. Orjinallere pişer benim gibi kloncularada düşer.

Son düzenleme:
Aromasını en çok beğendiğim atolardandır v5. Momentoustan sonra tek delikle mtl bile içilebilir olarak düşündüğüm için kitlerini kullanmamıştım bile. Ilk aldığımda ise kısıtlı ciğer çekim için kullanmıştım. Her yola gelir, kayfunların baş tacıdır benim için. Ama aroması bir yana, istediğim içim keyfini bir türlü veremedi bana. Hayırlı olsun!

V5 hiç kullanmadım. Merak ettiğim şey ise aroma olarak prime'dan geride değil mi mantıken? Ya da prime'ın uzatma kitli hali gibi değil mi V5?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Teşekkürler üstad cevabınız için :)
Aynen prime daha bir mtl. Lakin mtl kit ile v5'in çok güzel olacağına inansam da halen aromada prime'dan iyi olma ihtimali yok gözümde :D denemediğim yanlış yorum yapıyorum veya :)
V5 camı ile prime uzatma kiti camı aynı cam, uzatma kitinde aroma düşüyor prime'ın haliyle. V5'te sanıyorum o civarlardadır

1,928Konular
128,697Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt