• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Kayfun v5'i Nasıl Bilirsiniz?

Kvothe 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar

Kayfun v5 i nasıl bilirsiniz. Artı ve eksileri nelerdir? Orijinal için soruyorum.

Benim bulabildiklerim

Havadar içimi var. Hatta kit olmadan mtl denemez

Aroma iyi

Buhar görece soğuk

Çok uzun

Buhar kalitesi iyi. Doyurucu buharı var

Malzeme kalitesi iyi

Likit beslemeye dikkat etmek gerekiyor. 2 turdan fazla zorlanırsa problem çıkabiliyor

Telleme pamuklama kolay

Bunlar ne kadar doğru? İlave edeceğiniz neler var?

Yardımcı olursanız sevinirim

Dr d coil nano alien clapton ile aroma zaten iyi. Mtl kit ile de mtl performans gayet tatmin edici. Prime da aroma daha iyidi ama tank daha kısaydı. Yinede v5de aroma ve içim pürüzsüzlüğü çok sevdirdi kendini. Elim dvarw a gitmiyor bu ara. Eski bir ato ama sevene uzun yıllar hizmet eder.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Üstadım daha önceki V5 deneyimim (MTL kit ile) ve sizin Prime'dan :D anladığım Prime aromada daha iyi, özellikle tütünde ve özellikle 5 delikli nozzle ile :) Vurumda V5 ama Prime'ın uzatma kitiyle de denemek isterdim V5 yan yana bu teorimi daha iyi analiz etmek için, lakin V5'i vereli çok oldu :(

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Kesinlikle nano kit alabiliyorsan ne yap ne et dene o zaman hic birakmassin elinden diye dusunuyorum :LOL:bellcap ayri nano kit ayri:)
Bi de bi kere 0.80 denesene,bilmiyorum ben hep 0.70-0.80 kullanicisi oldugum icin daha keyifli bi icim aliyorum :)

slm orjinalini kullanmak nasip olmadı klonu var yaklaşık 4 yıldır elimden düşmedi bu gidişlede düşmeyecek;
orjinal bir kac ato denedim ama bende kalıcı olmadı,
penodat,siren v2 22mm,troay 1x v3 hatta tilemahous armed eagle,expro v2.1,vb bir kaç ato daha geldi geçti bu hala elimde şuan klon falan yedekleri tam olsun bir tane daha alıp ato arayışımı kapatacağım peki nasıl mı?

ilk başlarda twisted tel kullandım sonra sonra 28 ga aroma bence gayet yerinde öle aman aman yok az da değil bir siren bir spica gibi...
boğaz vurumu na hastayım hiç uztamaya gerek yok muazzam,evet havadar çözümü kolay kullandığım teli 1mm çapta sarıp dry born yapıp mtl kitinin içine atın deneyin inananın kafi,
pastahane meyve ve tütün ayırt etmeyen bir ato ama nefsin ve teknolojinin sonu yok,
akmaz kokmaz dayanıklı....
bir cok ato denedim kararım kesin iki tane kayfun v5 bana yeter....

1,928Konular
128,707Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt