• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Kayfun X - Gerçekten mükkemmel mi?

Altan

Community
Merhaba.

Atomizerde kafasına göre hava kanalların tıkanması sorunu yaşıyorum. Bazen ilk sarımda hemen 2. ya da .3. nefeste hava kanalı likitle tıkanıyor ya da bazen 4. tankta bir yerlerde kafasına göre tıkanıveriyor.

Atoyu açtığımda deck'in full likitle dolduğunu görüyorum.

Bu tamamen kafasına göre olan bir durum, keza 10'lar farklı kurulum dedim. Şu sarımların hepsinde bu sorunu yaşadım:

- 26ga - 2.0mm - 6 tur
- 26ga - 2.0mm - 5 tur
- 26ga - 2.5mm - 6 tur
- 26ga - 2.5mm - 5 tur
- 27ga - 2.0mm - 6 tur
- 27ga - 2.0mm - 5 tur
- 27ga - 2.5mm - 6 tur
- 27ga - 2.5mm - 5 tur
- 28ga - 2.0mm - 6 tur
- 28ga - 2.0mm - 5 tur
- 28ga - 2.5mm - 6 tur
- 28ga - 2.5mm - 5 tur

Bunlarla beraber 2.5mm mtl fusel clapton tel ve 2.5mm alien v3 mtl clapton tel de denedim. Hepsinde sonuç aynı.

Neyi yanlis yaptigimi bilmiyorum. durup dururken hava kanalı tıkanıyor ve chimneyi açtığımda coilin üstü chimneyin kendisi vs. her yeri likit içinde buluyorum.

Sanıyorum likit besleme çalışmıyor. Tüm oringleri değiştirdim, kalın taktım ince taktım vs. Denemediğim yol kalmadı.

Bir öneriniz var mıdır?

Vallahi kardesim ben dogrucu bir adamim duz adamim yani simdi yazmasam da olmayacak yazinca da baska forumlarda satici olan kuyruguna basilmis kediler miyavliyor teskolariyla linc girisimi denemeleri yapiyorlar. Ama bosa

Bakin amazier pahali ortalama 40 usd 10 takar x e ama kalkipta Mukemmeligin yeni adi kayfun X e klon dahi olsa o paralar yazik vermeyin ve onermeyin bu atoyu kullanan insanlar vardir ben kotu yorum yapiyorum diye kotu olur mu olmaz gorus bu ama henuz olusumunu tamamlamamis kediler bunu anlayacak kapasitede de degiller maalesef ne diyelim yasina verip geciyorum...** enayileri sallama forumu**ndan gelen kediler ozellikle uzak durunuz hak ettiginiz gibi yonetiliyorsunuz zaten

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ya izlediğim incelemelerde o şekildeydi ya da X'lerde bu geçerli. Juice veya air control, hangisi hatırlamıyorum, için atomizeri yukarı çekiştirmek gerekiyor. Ve biraz zorlanarak çekildiğini gördüm sanırım. FeV'de de decke erişmek için atoyu çekiştirip çıkarmak gerekiyor. Bu tarz hareketlerin modlara zarar verdiği kanaatindeyim. Bir süre sonra 510 pini sallanan modlar görmemek için insancıl atomizerleri tercih etmekte fayda var????

Ahşap kutu major dururken FeV? Güzel şaka????

Muhtemelen kuru halini gördüm, veya yanlış hatırlıyorum. İlgi alanım olmadığı için pek dikkatli izlemedim açıkçası ????

Dikkat et arşivde tozlanmasın, bayağı uzun bir süre arşivde kalacak çünkü ????
images (1).jpeg
lazım olur???????? hediyeliymiş bir de, @vez sen seversin.

Öteki tarafta geçen muhabbetin arkasında dönenleri öğrenince üzüldüm biraz. Aktarman, bilgilendirmen iyi oldu yine de. Burada dönmüyor ve dönmez o tarz reklam işleri.

Bugün okuduğum yorumda da mükemmel lafı geçince biraz güldüm ama,
6C14F957-BF54-4EE6-BE5F-91B85524A60A.jpeg
????

Nasıl olur, cart curt çekiştire çekiştire açıyoruz atomizeri. Özellikle 510 pini gevşek modlarda çok daha net hissediliyor o çekiştirme etkisi.

Çünkü atomizeri elime aldığımda güç uygulasam bile ayıramıyorum decki, ama moda takınca ayrılıyor. Oraya iki yiv atamamışlar ilkel takılıcaklar illa...

Gerçekten çok üzücü, zaten toplasan şurada kaç kişiyiz e-sigara forumlarında bilgi alıp veren. Böyle küçük gruplarda bile insanları manipüle etmek, dolandırmak, en kötüsü de şahit olup hiçbir şey yapamamak????

SBTV yeri gerçekten çok ayrı, tam bağımsız değil bir kere???? Şakası bir yana, huzur içinde buharlayıp gidiyoruz burada, gayet keyifli oluyor.

Onu da SvoeMesto yazmıştır, baksana şiir gibi duruyor????

Zor açmak mı, yav ne güldürdünüz komşular ayağa kalkacak şimdi????

Kalitesiz o ringler, likit birikme, istikrarlı biçimde dryhit atma alışkanlığı, kutu içeriğindeki yetersizlik, atomizerin kaba duruşu, iğrenç standart driptipi, mükemmel ötesi dizaynı sayesinde ellerinizi ısıtabileceğiniz yanma odası ve daha bir çok iğrenç özellik....

Edit: içine ömür boyu kullanılmayacak bir ip, üç beş afc pini ve 25 kuruş koyulmuş bir kutudan ziyade, içinden 2 ultem 2 ss chimney, 2 ss chimney ve ultem ve ss 2 driptip çıkan bir kutuyu tercih ederim????

Mukemmel olan bir yani ben goremedim mekanigi isciligi belki oyle gozukebilir ama oda olamaz kul yapisi olan bir sey her daim yeniden yapilabilir daha iyisi duzgunu sunulabilir Mukemmellik arayan kedilere onerim dogaya baksinlar kusa bocuge kusursuzlugun tanimini goreceklerdir.

Mekanik olarak vallahi benim cocugun stres carki var o daha guzel donuyor elinde hemde stresi azaldiyor. ???? ???? ????

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt