• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Khw Mods Dvarw 16 RTA

Karagezgin 

Council
Doğrulanmış
Web Sitesi
krmylmz.com
Khw Mods Dvarw 16 RTA

Description
Dvarw 16 RTA is a rebuildable tank atomizer for advanced users, you have to build the coils yourself.

• designed and made in Hungary
  • metal parts are made of stainless steel, chimney is made of peek to minimize the chance for shorts
  • 2ml capacity
  • tube is tough polycarbonate, only few plastic cracker eliquids will kill it. Please avoid strong citrusy, natural banana, cinnamon, elder blossom, etc. flavours.
  • MTL tank for the mouth to lung inhalers
  • small size: 16x37mm without drip tip
  • 22g weight
  • individual serial numbers
  • easily filled from bottom
In the package you will find:

• Dvarw 16 RTA 2ml version
  • 510 compatible teflon drip tip
  • air inserts: 0,8, 2×0,8, 3×0,8 (installed), 2×1 and 2×1,2mm (not interchangable with the 22mm MTL RTA)
  • spare O-rings and screws and 510 pin, hex key
Here’s the maths with the dual and triple holes:

2*0,8=1,13
3*0,8=1,38
2*1=1,41
2*1,2=1,69mm

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg

@Ferre İncelemesi
Klaus Jedelsky İncelemesi

İlk çıktığından beri klonunu kullanıyorum, gayet memnunum. Orjinalini denk getiremedim bir türlü. Arayıştayım

Genel özellikleri hakkında kullananlar bilgi verebilir mi sıkılık ve aroma konusunda özellikle

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aroma konusunda gayet başarılı bence, sıkılık hava pinleri ile ayarlanabiliyor. Tek delikli hava pini ile gayet sıkı olabiliyor. Ama aroma da düşüş oluyor. 2x0,8 hava pini ile orta sıkı ve aroma konusunda gayet iyi. Boğaz vurumu orta karar diyebilirim. Öle aman aman bir boğaz vurumu yok. Tel ve pamuklama çok basit. Atomizer çapının ufak olduğuna bakmayın çalışma alanı gayet ferah.

Genelde yüksek ohm ni80 tel ile kullanıyordum, standart 22 sarımı ile denedim, hem yanma odasının daha dar olmasından hemde hava pinlerinin 2x-3x seçenekleri olmasından kaynaklı aroma 22’den daha iyi geldi bana. Kullanım kolaylığı 22mm ile aynı.

Orjinalini kullanmiş birini clonu keser mi acaba merak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

18 mm 16 mm için uygun bir mod bulsam alacağım bir tane bende ama bulamadım.

Sonuna kadar katılıyorum ayrıca boğaz vurumu olarak bir tık daha zayıflık ekliyorum(3mg kullanan biri olarak). Bogaz vurumu istiyorsanız yanlış atomizer ancak aroma arayana müthiş ki 22mm dvarw dan daha iyi güzel bir atomizer diye düşünüyorum

• Beğendim
Tepkiler: ehy
Uygun bir mod bulursam edinmek istediğim bir atomizer., yorumlarınız için teşekkür ederim. Boğaz vurumu için Majorum var tekme tokat dalıyor mübarek :) yanına ben meyveli için aromacı ufaklık arıyorum. Poda bulaştırmaz bu olursa

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt