• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Kolay Bulunabilen MTL Mod Tavsiyelerim

Batu Khan 

Doğrulanmış
Zamanında çok araştırmıştım, hep büyük modlar kullandığım için haliyle hevesleniyordum ama kullanmaya başlayınca da tadı kaçmıştı.
Bu konu piyasada en çok tavsiye istenen konuların başında geliyor.

Bu konu içinde Türkiye'de bulunabilecek Uygun Fiyatlı / Hafif / Harici ve Tek Pilli / Küçük / Regüle modları derlemeye çalışacağım.
Konu içeriğinde eksik olan modları yorumlara ekleyebilirsiniz. :)
Heatsink olmadan takılabilecek maximum atomizer boyutlarını da konu içerisine ekliyorum.

Istick Pico 75w.
Max Atomizer Çapı: 22mm.

pico75.jpg

IStick Pico X

Eleaf-iStick-Pico-X-75W-750x930.jpg
Ehpro 101

Ehpro101.jpg

Ehpro Cold Steel 100

Max Atomizer Çapı: 27mm.
ehprocoldsteel.jpg

Vaporesso Swag / Swag 2

Max Atomizer Çapı Swag: 22mm. / Swag2: 25mm.
swag.jpg

Vaporesso Armour Pro
Max Atomizer Çapı: 24,5mm.
Vaporesso-Armour-Pro-100W-TC-Box-MOD-_004752645f7d.jpg

Wismec v80

Max Atomizer Çapı: 27mm.
wismec v80.jpg

Wismec CB80

Max Atomizer Çapı: 22,5mm.
WISMEC-CB-80-TC-Box-MOD-1000x1000.jpg

Wismec Sinuous P80

Max Atomizer Çapı: 25mm.
WIS-SNP10-7.jpg

Tesla Wye 85
tesla wye 85w.jpg

Tesla Wye 86w.

Max Atomizer Çapı: 24mm.
tesla wye 86.jpg

Tesla Punk 86w.

Max Atomizer Çapı: 28mm.
Punk-Tube-Gro-sse.jpg

Smok Al85 / Rha85

SmokAl85.jpg

Evic vTwo Mini

evic vtc v2.jpg

Geekvape Aegis Solo

aegis solo.jpg

OBS Cube X

cubex.jpg

Uwell Nunchaku

nunchaku.jpg

Jacvapour Series B - DNA75

Max Atomizer Çapı: 23mm.
dna75-kit.jpg

Sbody Macro DNA75

Max Atomizer Çapı: 23mm.
Screenshot_2020-07-21 yudihartono534 Instagram post (photo) Prioritize needs, not desires Don...png

Vapor Storm Puma Baby

Vapor Storm Puma Baby.jpg

İyi Forumlar..

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Esas sen sagol.ustat. musait olursan konuyu bu temelde diger bilesenlerde de a'dan z'ye dallandır super olur bence.malum sartlardan illaki bugun olur yarın olmaz stok yurticinde, ama belli period icin rehber olur sonra guncellenir vakit oldukca.

Ehpro Cold Steel 100 Tc performansı nasıldır cihazın. Kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ?. Yurt dışı forumlarında pek beğenen olmamış. Tabi ki yihi veya dna chipli cihaz performansı beklememek lazım. 15 gün sonra almanyadan elime ulaşacak merak içindeyim.

Tc kullanmadim sanırım hatırlayamıyorum ama watt modu çok seri. Mtl için biraz ağır bir cihaz, tuşları çok yumuşak cebe atarken mutlaka kitlemek gerekir zira koltuğun üzerine yatırınca bile ateşleme yapabiliyor. Ve en kötü mevzu da boyası. Sadece evde kullanmama rağmen boya döküntüleri oluştu. Umarım siyah almamışsinizdir ????????‍♂️

Şu sıralar kendime mod baktığım için iyi bir konu oldu. Sanki bir tık daha üst mod arayışında gibiyim ama bakalım yorumlarda çıkarsa eğer..

Bir üst sekmede sorunsuz bulabilirseniz ve odunseverseniz Illusia V2 mini öneriyorum üstadım. Kullandığım tek 18650 modlar içinde en beğendiğim. Boyutu ve ağırlığı avuç/araba/yürüyüş kullanımında gayet başarılı, DNA 60 oluyor genelde içinde. 24mm'ye kadar atomizer taşıyor rahatlıkla. Eski bir mod olduğundan pil kapakları, pil kapağı iletken vidası, 510 pin içindeki kutupta likit sızmasından mütevellit kirlenme, ekran kayması, ekranda piksel kaybı gibi sorunları olabiliyor. 8 tane geçti elimden bugüne kadar, en düzgün 2'sini gündelik kullanıyorum.

Screenshot_14.jpgScreenshot_15.jpg

Bu aralar 600-800tl arası 2. el fiyatları
Boyutunu da şöyle benzetebilirim, Tesla WY, Armor Pro civarlarında.

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt