• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Likit atmasi

uaytekin

Yeni Üye
Likit atmasını nasıl önleyebilirim? Çekim esnasında bazen damağıma veya dilime likit atıyor yakıyor haliyle . Sebebi nedir ?
(Zeus x)

Son düzenleme:
1- düşük watt
2- pamuklama hatası
3- dl ile uyumsuz vg/pg oranı
bunların hepsi pamuğun aşırı likit emmesi, aşırı besleme ile alakalıdır

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ben mi ters yazdım acaba diye düşündüm, yok düşük watta oluyor genelde (çok oldu rda kullanmayalı) watt yükseldikçe oluyorsa pamukta hata var sanırım, pamuğu kestikten sonra tiftikliyor musun? mikevapes videosu felan izle güzel anlatıyo kerata

genelde gevşek pamuklamadan oluyor bu durum aşırı likit dolması tellerin arasına . ve ani bir ısıyla çıtırdı şeklinde sıçramalar yapar. aynı kısgın yağa paratesi atmak gibi.
Birde bu pamuk uclarını tiftiflerizya onu aşırıya kaçırıp uc bölümdeki pamuk oranını azaltırsak aşırı beslemedende yapar.

Zeus X özverili bir pamuklama istiyor. Baya bol pamuk seviyor. YouTube üzerinden pamıklama videolarına göz atın bir.

masanın üzerine havluyu 6 kat yapın arasına zeus x in bacasını dik olarak koyup çekiçle küçük bir darbe indirin tepesine :) bazı serilerde bacanın tepesiyle yanma odası arasında boşluk / tam oturmama durumu oluyor ve bu çözüm sonuç verebiliyor.

zeus x almayın aldırmayın. başka marka aynı değerde atomizerler daha güzel çalışıyor ve aroma veriyor

1,901Konular
128,373Mesajlar
9,845Kullanıcılar
karogluSon Üye
Geri
Üst Alt