• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Likit tavsiyesi istiyorum

CmZ 

Doğrulanmış
Merhaba sevgili SihirliBuharTV ailesi likit alacağım ve öneri için bu başlığı açıyorum.
Goygoy muhabbet serbesttir. Bütün önerilere açığım
Hazır likit olabilir.
Aroma olabilir.
Diy-kit olabilir.
Mtl için likit arıyorum.
Denediğim likitleride belirteyim.
Bobas (Sevmedim)
Five Pawns Gransmaster (sevmedim)
Five Pawns Boss Reserve (sevmedim)
Lemon Tart (ayıla bayıla içerim ama Mtl sarmıyor)
Avaria Neredeyse tamamını denedim Sevmedim.
Black Note Latakia (bildiğin kül tablası sevmedim)
Vct (severim)
Arion Tütün serisi, (diğer aromalarınıda denedim tütün harici bana pek uymuyor.)
Aklıma gelen bunlar
Orj heisenberg denemek istiyorum olumlu/olumsuz yorum alabilirim.
Orj halo tribeca denemek istiorum olumlu/olumsuz yorum alabilirim.
Orj Black note virginia denemek istiorum olumlu/olumsuz yorum alabilirim.
Orj Black note American blend denemek istiorum olumlu/olumsuz yorum alabilirim.
Ağırlıklı tütün tüketen biriyim ama arada meyve pastanede tüketirim Meyve nadiren Olduğu için heisenberg yeterli olucaktır.

Oyla 0
1- Halo tribeca(orj. aroma)
2- Halo Prime 15(orj. aroma)
3 - Halo Turque56(orj. aroma)
4- Efkar Silahlı Kuvvetler likit
5- CDD 4 aroma

Şahsi beğenilerdir. Özellikle 3 numaranın seveni çok değildir, kamyoncu cigarasıdır :) @frantikk

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

bunları hazır likit halinde bulursanız alın hocam. pistachio denk geliyor arada trde telegram gruplarında. halolar zaten hep var. prime olmayabiliyor. tribeca her türlü bulunur.
halo aromalarının tam olgunlaşması bir ayı geçiyor. demlerken f/p olarak avantajlı olsa da bence hazır likit daha mantıklı :)

black note'da primusu da sevebilirsiniz diye düşünüyorum vaporficio serisinden.
black note net tütün, yani tekil tütün aromaları eğer pastane tütün seviyorsanız sizi tatmin etmez. eğer tütün kokusunu (yaprak tütün, işlenmiş tütün) sevmiyorsanız mutlu etmez.
virginia güzel bi blend, american blend de fena değil. benim favorim burley, kentucky, latakia. american blend içinde kentucky var bir miktar, kokusu andırıyor en azından.

Pastene tarzı için, mom and pop chocomocha chow
Kuruyemiş-tütün tarzı için, Arion kimya raven
Tütün ama az meyveli mi olsa için, tfa orient tabacco %1,5 ve cdd mango %0,5 (kişiye göre değişir).
Ortaya karışık için, orjinal castle long
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Elbette calipitter chow her zaman, her yerde içilebilecek bir tat. Şans vermenizi isterim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

1 ve 2 numara listeye ekledim hocam teşekkür ederim

Charli 100-150ml kadar tukettüm hocam orjinal ve hazır reçete olarak orjinali güzel idi ama reçetede kimyasal bi tat alıyor idim.
Tribeca ve prime 15 orjinalini alacağım demlenme işi sıkıntı bana göre
Black note latakia bana göre iğrenç bir likit acımsı ve kül tablası tadı :D virginia sını ve american blendini merak ediyorum ama latakia daki o tat var ise onlarıda tüketemem diye korkuyorum siz tükettiniz sanırım latakia daki kül tablası tadı varmıydı acaba ?
Raven 100-200ml tükettim uzun bi süre tüketmem sanırım hocam 1 tank sonra bayıyor beni
Arionun 2 likitini aralıksız tüketebilirim. Gold Blend ve deepwood leaf
Orj castle long reserve tükettim(10ml ancak) bi alkol tadı var ve bence güzel degil idi Fİve pawnslardan uzak duruyorum ondan dolayı
Calipteri 30 ml jvaper dan almş idim sanırım hatırlamamakla birlikte fena degil diye anımsıyorum.
Vakit ayrıp öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim.

Bir soru daha iliştireyim
Vampire vape pink man mtl için nasıldır deneyen oldumu heisenbergin yanına onuda alayım diyorum. 8-9mg nikotın olarak demlicem

Burada cok sevilen cok tutulan bir likit. ben de ilk basladigim gunlerde almis denemistim fakat DL olarak. uzerinden cok zaman gecti ama karisik meyveli hafif fresh cok tatli bir likit diye hatirliyorum. direkt MTL nasil olur bilemedim ama havadar bir icim ve clapton teller ile iyi bir performans alirsin gibi dusunuyorum

latakiadaki küllük tadı tütünü nasıl kürledikleriyle alaklı. sanırım kimini ateşle kürlüyorlar ondan böyle bir tat çıkıyor ortaya. virginia daha hafif bir tütün aroması, daha aromatik. american blend içinde virginia da var sanırım.
büyük ihtimalle american blend virginia, kentucky, burley karışımı bir şey.

çok tatlı ise bana uymaz üstad bayıyor.
Çok garip bir damak tadım var çok zor tat alıyorum. Misal hiç bir likiti ayrıştıramam şu var bu var diye ama her likit bana uymuyor. Misal likitte 5 kalem aroma olsun ben sadece baskın olan tadı azıcık alıyorum

benim damakta tum kalemleri analiz etmiyor ve tabi biliyorum ki hemen hepimizde ayni durum var.
icine konulan kalemleri bilince " su net, bu az, bu hafif vs" gibi secebiliyoruz ama icinde ne oldugu hakkinda bilgimiz yoksa baskin olan tat ve belki yancinin tadi geliyor. bu bir bakima kullanilan aromalari daha once tekil olarak denememekten kaynakli. @#ff0000 usta bu hususta onemli bilgiler vermisti.
vesselam karisim yapacagimiz aromalari tek tek deneyip tatlari beyne ogretince kendi tariflerini olusturmakta kolaylasir, bilmedigimiz bir likiti denerken de tahminlerimiz de daha isabetli olur diye dusunmekteyim

Hemfikirim. Sevdiğimiz profilin aromalarını özellikle solo test ettikçe damak tadımızı eğitiyor gibiyiz. Bu arada, likit ve atomizer yorumuna da katkısı çok büyük bu işin. Emin olduğum bir şey varsa, o da şu: Esigara başlangıcından itibaren yasal olsaydı, yani en azından aroma, likit, vs., erişimi sorunsuz olsaydı, bugün bambaşka ve kendimize ait bir dili de kullanıyor olurduk bu tip konularda.

Unutmadan...Sentetik aromalardan NET dünyasına geçişte ise aroma test bilgisi yanında atomizer profili de işin içine giriyor. VCT’yi iyi ya da çok iyi çalıştıran bir atomizerden, Latakia veya Kentucky performansı beklemezdim ben şahsen. Bir de, üzerine, bunun çok sıkı, geleneksel mtl ayarlarında yapıldığını düşünmek bile istemezdim —tütsü yerine, ağır dizel tadı gelebiliyor. Sonrasında adı bile yetiyor uzak durmak için,
98B2B94D-FF6B-442E-8B7A-BA868D9782E5.gif
????

@CmZ Sende ben gibi kılkuyrukmuşsun likitte ????????
Parlament ve BF reisen en sevdiklerim
Sek dışında bi tek bunları sevebildim ????

ben tüm samimiyetimle black notelardan iyi tütünlü likit bunca zaman kullanmadım.
hatta black note likitlere ara ara tribecadır, fındık fıstıktır atıp pastaneliye dönüştürüyorum.

Valla aynen abi parlament in rengine hastayım ama hee

Bide komutanım sen bilirsin bu resimlerin yan yatma durumu çözülmedi mi yaw daha anlık ve resim atasım gelmiyorum hayır resim atsam ???? zehiri vericem ondan soruyorum????????????
Hayır gri diyorum
Kanguru diyorum :)

Son düzenleme:
1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt