• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Likit Yardım

Bln

Community
Merhabalar
Forum tedarikçisi firmadan likit kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim likitler hakkında kullanıcı yorumlarını bulamadım

Oyla 0
hocam likitmerkezi konu açmıştı
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

burada alan arkadaşlar var, konuya almak istediklerinizi yazın belki alan varsa görür ki zaten kendileri de kullanıcı oldukları için yardımcı olurlar diye düşünüyorum
aslında tedarikçilerin eksikliği bu, forumda bilinen güvenilen arkadaşlara nazlanıp tester yollayıp konu açtırmaları lazımdı

@Likit Merkezi @AromaBurada

hani sizin ana konunuz? insan bi rda kullanıcısı bulur inceleme yaptırır
esefle kınıyorum sizi, esnaflık bu değil (soğuk baklava yollarsanız kınamam ama öyle de affedici bir insanımdır)

no no no
öyle değil (not düşeyim, yönlendirdiğim arkadaşlara tester gelmiş ama ben daha alamadım ki???? )
bir üye seçeceksiniz böyle en baba 10ürünüm budur diyeceksiniz o test edecek (evyapufuk olsa keşke eğlenceli olurdu okuması)
sonra konu açacak referansına güvendiğimiz üye, aha şurası iyi burası kötü diyecek tarafsız şekilde
diğer üyeler de almadan evvel aha bak şu likitin çileği azmış kreması bolmuş ben alayım diyecek veya bu likiti alayım çileğe doyayım krema sevmem diyecek
diğer üyelerin de yorumları eklene eklene bir veri tabanı oluşacak
görüyorsunuz konu sahibi arkadaş alacak ama kararsız kalmış
dipnot: mtl ve dl olarak ayırmak da lazım şimdi, farkındayım uzun iş ama bu oluşacak verileri sitenize eklerseniz forumu bilmeyen kullanıcılar da yararlanmış olur
dipnot-2: kınayama devam ediyorum, soğuk baklavanın adı geçmedi, gideyim kendi yaptığım kadayıfımı yiyeyim????

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt