• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Likitlerimi Kendim...?

Hazır likitler çoğunlukla yoğun aromaya sahip oluyorlar. Bir süre sonra bayıyorlar.Ancak seyrelterek kullanabiliyorum. Çoğunun içeriğinde yeralan efektörlerde coil in hızlı bir şekilde kararmasına sebep oluyor . Bu sebeplerden dolayı kendi likitimi kendim yapıyorum .Ayrıca içeriği bildiğim için içimde rahat oluyor.

Benim gibi yapanlar olanlarda vardır., ????Hem hazırlıyorum. Hem bazen hazır likit alıyorum. Olsaymış iyi olurmuş????

Kendim yapıyordum ama bıraktım. Nikotini taze muhafaza etme derdim yok. Oran tuttu mu tutmadı mı derdim yok. Bir ay önceden veriyorum siparişi, elimdeki bitince tam denk geliyor. Verdiğim paraya değer mi? Bence değer. Eminim ki o likitin üretildiği ortam benim odadan sterildir. Yok şişe kalmadı, vay enjektör bitmiş, aman kavanozun kapağı bozukmuş stresi de yaşamıyorum. ???? İçtiğim vg belli, pg belli, nikotini, oranı belli. Yapıştırıp geçiyorum. Ooh. ????

A mi diyim Be mi diyim :) Anket işaretleme adeti kısıtlanmamalı bir iki cevabı yok ki bu işin yaww Bizlerde şık ekleyebilmeliyiz ortaya değişik şeyler çıkaçağından eminim :)

Bir ara ben de bayağı bir niyetlendim fakat kaç ml nbase ye kaç ml aroma koyacağım oranı tutturabilecekmiyim 30 ml lik şişelerde kaç ml nbase ye kaç ml aroma koyacağım bunlar çok fazla karışıklığına neden oldu bir kaç zaman daha bu konuya uzak kalacağım gibi gözüküyor

Demlemek benim için biraz daha hobi ve kafa dağıtmak oldu , kesinlikle demlemek efektör olarak bakıldığında daha sağlıklı olduğuna inanıyorum . Maddi tarafı tabiki daha karlı orası ayrı , arada bir premium alıyorum sonrada ne gerek vardı diyorum ????

İlk mesajdaki videoda minik bir cihaz gözüküyor. Emin değilim, ama şuna benziyor,

Bu tip cihazların bazı vapeshop’larda kullanıldığını görmüştüm: TPD limitlerine rağmen, müşterinin istediği oranda nikotin ekleyip, homojen karışım sağlamak için kullanan yerler var.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt