• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara M100 s

uaytekin

Yeni Üye
Drag m 100 s aldım yeni , şarjı %30 lara düşünce verim çok düşüyor . Makinenin kendisimi böyle yoksa bi problem mi var ?

Cihazı hiç tanımıyorum ve DL konusunda da bilgili değilim. Tahmin ediyorum kit olarak atomizeri ile birlikte aldınız. Ürün kutu içerisinde aşağıdaki coillerle beraber geliyormuş. Doğru (W) değerlerinde kullanıldığından emin olmak ilk iş olabilir. Ayrıca ürün 18650 ve 21700 pil destekliyor. 21700 pil kullanmak da belki soruna fayda sağlayabilir. Ön bilgi olsun gelen ustalara faydası olabilir diye detay ekledim.

1 * PNP-TW20 0.2ohm Coil

1 * PNP-TW15 0.15ohm Coil

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bir pil doluyken maksimum 4.2 volt güç verir, nominal 3.7'ye düşer, bitmeye yakın 3.3'e düşer hocam. Tabi daha aşağı da düşer de, cihazın chipi Dicodes, DNA, YiHi benzeri bir çip değilse pil 3.3 volta düştüğünde cihazın performansı da düşer. O bütçedeki her makine böyle anlayacağınız.

Tek tel sarım yaptım . 0. 45 ohm çıkıyor daha düşük olması gerekmiyormuydu pamuğu biraz sıkı sarmış olabilirmiyim.?

Ekli dosyalar

• 20240225_082219.jpg
    20240225_082219.jpg
    43.7 KB · Görüldü: 2
Uyku sersemiyim tek tel sarım derken? bu cihaz hazır coil atomizer kullanmıyor muydu. Yukarıda kutu içeriğinden çıkan coillere bakmışım belli ki. Vereceği değerleri de yazmışım yani en azından ürün bilgisinde yazan oymuş.

DL konusunda bilgi sahibi değilim. Kullandığınız telin ne olduğunu, kaç mm çap ile sardığınızı kaç tur sardığınızı mutlaka belirtin. Ayrıca sarım yaptıktan ve Dry burn yaptıktan sonra atomizeri cihazdan söküp tekrar takın bazı cihazlar bu şekilde son okumayı yapar. pamuklamayı bu işlemde sonra yapın. Ama bidliğim kadarıyla ki çok bilmiyorum DL de çoğu kişi hazır sarım tel kulllanıyor. Yani ben konuşmalardan öyle anlıyorum belki de yanlış anladım bugüne kadar.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
açıklama bölümünde aşağıdaki şekilde belirtilmiş ama ustaların gelip yorumlaması daha doğru olur ben bekara karı boşamış olurum, pek ilgilendiğim bir konu değil DL İÇİM.

Flat Core Alien Clapton (0.3*0.8+32ga Kanthal A1) 10 Adet Coil

Single Coil : 0,40 ohm
Dual Coil : 0,20 ohm

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt