• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Mods Major v2 Çözüm Merkezi

@Uzi Mods selamlar üstadım, ilk parti için sipariş listesi, sırası filan olacak mı? Olacaksa nereden başvuralım? Instagram'dan takip ediyorum da, o kadarcık atomizer hiçbirimize yetmez :D Majör V2'yi 7-8 ay sonra 2. el alabildim, bu sefer baştan denemeyi çok isterim, Majör V3, Minör, artık adı her ne olacaksa :)

Son düzenleme:
510 pin temin etmek için kendilerine maille ulaşmıştım, sağolsunlar gönderi için adresimi aldılar fakat 2 haftadır kendilerine ulaşamıyorum. Majorlerden birisi uzun zaman önce 510 nedeniyle emekliye ayrıldı, ikincisi ise bir süredir sallantıda... Her an yarı yolda bırakacak gibi.
Oringdir, camdır bi şekilde çözdük ama 510 pinini üretecek olanağımız yok. Zaten o olanağa sahip olsam kendi atomizerimi üretirim ⚙????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Üzücü bir durum üstad.
Mailden dönüş alamadım.
Buradan dönüş alamadım.
İnstagramsan dönüş alamadım.
Olumlu/olumsuz bir dönüş dahi alamadım.
Kısa sürede degil hani 10 günü geçen bir süre.
Ben ki heyecan ile yeni ürünüde bekliyorum.
Ama neredeyse küsücek kıvamada geldim...
Ekleme:15.06.2021
Yeni bir problem ile karşı karşıya kaldım.
Check atomizer hatası almaya başladım ????
Kutup vidalarından biri sıkmaya çalışır iken kendi etrafında döndüğünü fark ettim ve alt kısmı açarak oradan sıktım. Üstteki kısmı pense ile tuttum. Sonrasında atomizerin altkısmını tekrar taktım ve check atomizer hatası almaya başladım alt kısmıda pense ile gücümün yettiği kadar sıktım.
@Uzi Mods

Son düzenleme:
Elinizde atıl durumda duran kullanmadığınız gerek bacasından , gerek cam olmadığı için kullanmadığınız major v1,v1,1 veya v2 deckine ihtiyacım var
@Uzi Mods

Hem konuyu hortlatip hemde majorcü dostlara bir selam çakıp sorum ile devam etmek istiyorum. Major v2 kullaniyorum resmen aşk yaşıyoruz lakin su atomizerde her sorunu aştım, tek aşamadigim sorun driptip altinda likit birikmesi oldu ince oringde koydum altına ama ne fayda 10 15 çekişten sonra driptip altı havuz oluyor resmen yahu.. varmı önerisi olan acep ????
IMG_20211210_224941.jpg

tahta kutulu major v2 aldım, fakat hangi moda taksam atoyu görmediler, alttan açıp pozitif pine tel sardım ama nafile, ramazan ustaya yaklasik 1 hafta önce om attım dönüş olmadı, kendisi ile iletişimi olan dostlar ulaşırsa sevinirim
@Uzi Mods

1,903Konular
128,395Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt