• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Major v3 ön sipariş ne zaman açılır?

ati355

Community
Sevgili buhar dostları biliyorumki sizde benim gibi majör v3 heyecanla beklemektesiniz.
Bir süredir takip ediyoruz ve anladımki v3 için son dokunuşlar yapılmaktadır.
Aynı V2 deki gösterilen ilgi gibi V3tede ön sipariş listesi gibi birşeyler hazırlanırsa üretici kardeşimizin süreci hızlandırmasına moral ve destek olacağı kanaatindeyim.

Forumda yetkili arkadaşları bu listenin oluşturması için davet ediyorum.

Konuyu onayladık, ancak üreticinin yeni cihazla ilgili yol haritası netleşmeden, buradaki konu da doğal olarak net değildir, bilginize.

Ön sipariş listesinden önce keşke 1-2 foto görebilseydik :(
Eski Fakirs Troy V3 hikayesine dönmez inşallah...

Son düzenleme:
Konu başlığı yanlış anlamaları düzeltmek açısından yeniden düzenlendi. Bilginize.

Evet konu başlığı bu şekilde daha makul olmuş hocam (y)

Kısa bir bilgi vereyim, sipariş aşamasına geçmek adına önümüzde henüz 1-2 ay daha olduğunu düşünüyorum. Daha önce de belirtmiştim, ürünün prototip halini aylar önce kullandım, beklemeye değer diyorum...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Üstadım beklemekten başka elden gelen başka bir şey de yok zaten :)
Ilımlı tavrınız takdire şayan ama kafamda tek soru var sadece.
Üretici neden tek bir tane bile ürün görseli paylaşmaz :unsure:
Ticari sır desek atomizer üreten ilk modör değil kendisi,
Klonlanma korkusu desek herhalde Çinliler bile bu kadarını yapamaz,
O halde nedir sebebi ?
Bu platforma özel bir duruşu, sevgisi var dediğiniz Ramazan bey bu platformda kendisini ve ürünlerini çok seven bu kadar insana ufak da olsa bir jest neden yapmaz ? Ben anlayamıyorum :)
Neyse, vardır bir bildikleri illaki :) Ben sadece sesli düşündüm diyelim...

Sabırsızlıkla bekliyorum ama konuyu unutur giderim ben. O yüzden şimdiden yerimi alayım.

Bir önceki seriyi ilk çıktığında yine buradaki canlı yayının yapildigi gece sipariş verip almistim heyecanla beklemistim, Fakat bu defa sırf üreticinin umursamaz yaklaşımından dolayı, dünyanın en iyiside olsa almayacağım. İnsan ne kadar yoğun olursa olsun, burada 6 -8 aydır 2-3 kelam bekleyen insanlar icin 5 dakika ayırmaz mı ya ? Bu kadar özel bir grup varken, senin müsterin hatta fan kitlene 6 ayda 5 dakika ayıramıyorsan.... Hiçbir sebep ve bahane bana mantıklı gelmiyor açıkçası, alacaklara mutluluklar dilerim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Bu konuda size katılmıyorum. Çünkü cihazın hazırlık aşamasıyla ilgili üreticinin hiçbir beyanı olmadı. Üreticiyi seven bazı arkadaşlarımızın açtıkları başlıklarla yeni cihaz gündemi oluştu. Yani hazır ve açıklama yapılmıyor gibi bir durum söz konusu değil. Kaldı ki pandemi süreci vb. hemen herkes gibi üreticiyi de mesai olarak etkiledi, etkiliyor. Hasılı cihaz reele dönüştüğü an üretici bilgi de verecektir, pozitif ayrımda yapacaktır .

konuyu takibe alayım da nolur nolmaz?

@Koba üstad eğer ön sipariş açılırsa üylere bir toplu mesaj ile bildirim sağlanabilir mi? mümkün müdür?

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt