Genel Sohbet Meslekler!

körpebuhar 

Doğrulanmış
Web Sitesi
www.instagram.com
Merhaba,

Hepimiz bu fani dünyada bir yolcuyuz,ve bir meslek sahibiyiz veya mesleğimiz olması için çabalıyoruz. Bu konu altında toplanalım belki bir yerlerde birimizin işine yarayacak meslek sahibi sihirdaşlar olur.

İl : İstanbul
Firma : Avansas Ofis Malzemeleri
Meslek : Fiyatlandırma Uzmanı
Yan Meslek : Organizasyon (Doğum günü,Söz,Nişan ve Doğum Odası Süsleme)
Gece Mesleği : Ninjalık :)

asdasdasd.PNG

İl: Bursa
Firma: Otomotivde kalite kontrol sektöründe yabancı menşei bir firma
Meslek: ERP Sistem Süpervizörü
Yan Meslek: Tekerlekli olan herşeyin ticareti :D
Gece Mesleği: Berduş

Edit: Yeni mezun makina otomotiv malzeme mühendisi kardeşlerim varsa, ankara izmir gebze gölcük kocaeli bursa taraflarında ara ara alım yapıyoruz. Öm atıverin.

İl: Aydın
Firma: Çaybaşı tarlası, çevre danışmanlık, kreş
Meslek: 3 yıldır zarar eden işletmelere nasıl olduğunu kendisi bile anlamadan para bulmak.
Yan meslek: Prof. HERBOKOLOG
Gece mesleği: internette aranıyor.

Il:Kocaeli
Okul: Selüloz ve Kağit Teknolojisi
Meslek:Torna Ustasi
Yapilan iş: Proje Teknisyeni.
İş açiklamasi: Üretim hatlarina yeni girecek istasyon/hatlarin ön tasarimi. Bu istasyonlarda kullanilacak görüntü sistemleri, laser yazicilar, printerların yazilimlarinin yapilmasi, içeriklerinin hazirlanmasi. Hat uretime gectiginde LMPU hesaplarinin yapilmasi. Uretim icin gerekli butun dokumantasyonun hazirlanmasi.

İl: Ankara
Kurum: Vergi Dairesi Başkanlığı.
Ünvan: Şef/Gelir Uzmanı.
Meslek: Bilgisayar donanım ve ofis yazılımları çözümleri :)
Yan meslek: Maliyecilik.
Gece mesleği: Dizi/Film izleyiciligi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

İl: Eskişehir
Firma: Anadolu Üniversitesi
Meslek: Kaşarlanmış Öğrenci
Yan Meslek: Aylaklık
Gece Mesleği: Üstüne vazife olmayan şeyleri soran patavatsızlara verilebilecek en gıcık cevaplar yazarı.
Pişmanlık: Saç ve sakallarımı kimsenin okumayacağı şeyler yazmak için beyazlatmak.

Karşıyaka'dayım. Endüstriyel başta olmak üzere tasarım ile uğraşıyorum ve amatör süper kahramanlık yapıyorum. Çoğunlukla bit, pire, hamam böceği gibi topluluklarda faaliyet gösteriyorum süper kahraman olarak. Baya ünlü olduğum söyleniyor ama sosyal medya v.b. kullanmadıkları için şaibeli tabii ki.

1,903Konular
128,403Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt