• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Minör RTA Talep, Fiyat Ve Satış Bilgilendirme

Ürün hayırlı olsun öncelikle.

Bugun 2 3 defa yazip sildim acaba yanlis anlasilirmiyim diye. Sonra yaz ya ne olacak dedim.

Ürünü uzun süre bekledik, hatta tepkide gösterdim Talep formunda almayacagim ciksa bile kesinlikle dedim.

Benimkisi tamamen memnun musteri simarlikligi bunun kızgınlığı, bu markaya bu kadar bagli, takipcisi,seveni varken bu denli uzun süre habersiz kalmak beni çok kizdirmisti.

Ben günde 15 20 defa girip gelisme varmi diye bakarken ilgili kisinin 2 dakika ayiramamasina idi sitemim.

Birçok sorun yaşanmış üretim aşamasında, keske çıkıp bize yazsaydin Ramazan usta Haziran 2022 de gelecek erken beklemeyin sorunlar var diyeydin vallahi kızmazdim o zaman ulan adam onemseyip 2 kelam yazdi derdim.

Velhasıl kelam, bunu dediğim gibi lütfen memnun müşteri sitemi olarak kabul et sonraki serilerde madem boyle samimi bir platformdayiz butik bir aileyiz paylas abi bizimle ne olduysa, ne sorun varsa, belki bizim vardir cozecek tanidigimiz dostumuz bizi uzak görme kendine @Uzi Mods.

Sonuç; Commandante abim verdi yine zehiri sms gelsin diye bekliyorum merakla evde su anda

Sipariş numaram 1875 site üzerinden hazırlanıyor ibaresi kalkmadi, kargolandi yazan varmı arkadaşlar, bide hangi kargoya verildi acaba eğer yurt içi ise üyeliğim var orda anında bildirim gelirdi bana,

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt