• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit Moby Labs Dinner Lady Lemon Tart

Acemipufcu

Yeni Üye
Merhaba... Moby Labs dan Dinner Lady Lemon Tart 3mg aldım. 6 gün demledim ve likiti açtığımda gerçekten limonlu turta kokuyordu. Yani gidip bir pastaneden limonlu turta alsam ancak bu kadar kokardı. Lakin likiti içtiğimde turtadan eser yok. Wattı yükseltip daha sıcak bi buharla çekim yapınca biraz limon tadı alıyorum ama turtanın t si yok desem yeridir. Acaba bu likit DL ye uygun değil mi ? Asıl aromasını MTL de mi alırız yahut 6 gün az bir süre mi daha mı fazla demlemem lazımdı diye sorular sorup duruyorum. İlk kez lemon tart denediğimi de söyleyeyim. Sizlerin bu konudaki görüşleri nelerdir ? Not: Atomizer olarak "Dead Rabbit V3 RTA" kullanıyorum. 18 ohm da 50-75 watt arası denedim. Pamuk "Cotton Bacon Prime"...

Henüz erken... Meyve grubu 1 2 haftadan sonra çiğ de olsa içiliyor ama pastane grubu 1 aydan önce tat vermez diye düşünüyorum.

Şöyle bir not ekleyeyim: Moby Labs likitleri shortfill olarak geçiyor. Yani siz demleme yapmadınız; içine nikshot eklediniz, nicotinsiz likiti nikotinli hale getirdiniz. Eğer çalkalama işlemini tam olarak yapmadıysanız homojen bir karışım elde edememiş olabilirsiniz.

Bunun yanında damak tadına göre 2-3 günden 14 güne kadar bekleme süreleri olabiliyor. Kendi sitesindeki belirtilen bekleme sürelerinin 1-2 gün üzeri bekleme yeterli oluyor.

Kendi sitesinde shortfill ve nicshot ile ilgili açıklamalarla nasıl ekleme yapılacağı konularında açıklaması mevcut. İncelemenizi eksik kalan bir yer var mı belirlemenizi öneririm.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Bu arada eger aroma tadi degil de aci bir tat aliyorsaniz nic oranini dusurmek icin bir miktar likit daha alip nikotinli likitinizle karistirabilirsiniz

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt