• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Mod Tamir Edebilecek Yer Arıyorum?

Asmodus colossalın dokunmatiğini yaptıran var mı ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam teşekkür ederim bugün t5 tornavida buldum cihazı açtım 510 pinin yaykısmına bağlı olan kablo temassızlık yapıyordu bir arkadaşımda lehim makşnası vardı gittim lehimledim sorun yok şuan kullanıyorum cihazı tanıdığınız elektronikten biraz anlayan bir tanıdığınız falan varsa basit birsorun olduğunu düşünüyorsanız azda eliniz yatkınsa deneyin tamir etmek okadar da zor değilmiş biraz araştırma ile

Öncelikle Merhabalar
Konuyu nerde açsam diye düşündüm durdum sununda burada açmayı karar kıldım.(Yanlış yere açıldıysa veya daha uygun bir yer varsa yöneticiler tarafından taşınırsa sevinirim )

Bildiğimiz üzere ülkemizde yasak olmadığı için aldığımız cihazlarında garantisi ve tamir imkanı mevcut değil.

Cihaz likit aroma salt malzemeler satış ilanlarında gırla her istediğimize iyi kötü ulaşabiliyoruz çok şükür.

Ama bozulan cihazlar ?? Tamir gerekler ???
Boş boş köşede ufak tefek arızadan dolayı köşede yatan cihazlar ???

Var mı bunların tamirini yapan abilerimiz kardeşlerimiz var illaki Eeeeee abi ben nerden bulucam bu abileri kardeşleri ???
Zor araştırmak lazım

İşte bu başlığın amacıda tamda bu daha önce cihazlarını tamir ettirmiş forum sakinleri bu başlığın altında paylaşım yaparsa cihaz tamiri yaptırıcak arkadaşlarda tamirciye kısa bir başlık altında bulaşabilir.

Başlıkta bilgi kirliği olması ve şakşakçılığı dönüşmemesi için aşağıda bir kaç yane örnek bırakıyorum yazarken uyarsanız sevinirim.

Örnek1:
➕Bozuk Cihaz ve Sorunu: Pico mod ekran bozuk
➕Tamirci Tarafından Uygulanan İşlem:Ekran yenisi ile değiştirildi
➕İsteye bağlı Tamir Ücreti: X TL

Örnek:
➕Q mini boya atması
➕Tamirici tarafından boyandı

Şimdiden konunun sapmaması için görderdiğiniz özen için teşekür ederim.
Başlığın herkese faydalı olması dileğiyle....

Son düzenleme:
Hocam ben tamiri yapan arkadaşların bilgilerinin açık açık burada paylaşılmasını doğru bulmuyorum.Sora sora bağdat bulunurmuş derler, ihtiyacı olan bir şekilde bulup ulaşıyor o kişilere zaten.

Selam arkadaşlar elimde arızalı 1 adet smok skyhook 1 adet ipv5 mod var. Skyhook hiç açılmıyor ipv5'inde ekranı kırıldı. Bunları tamir edebilecek arkadaş varmıdır, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Konuyu hortlatmak gibi olacak biraz, benim de keyifle ve güvenle cihazlarımı tamire verdiğim birisi var. Ankara ivedik sanayide Osman Usta. Disiplinli çalışır. Merak edenlere özelden iletişim numarasını atabilirim :)

Selamlar,elinde çalışmayan arızalı pico olan varsa ve kullanılıyorsa 2 tane arızalı picomvar onları birleştirip düzelteceğiz bazı parçalar eksik.elinde olan varsa talibim.mesaj atabilirse sevinirim.

SM-T500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam galiba dediğiniz kişi direkt googlea ankara elektronik sigara tamiri yazınca çıkan kişi ile aynı.
Bundan yaklaşık olarak 2 ay önce modumun lehimi kopmuştu.Ve bu kişiye sorduğumda bana 60 tl demişti.
Ve ben mahalle telefoncusunda kopan kabloyu lehimlettirmiştim ve hiç para bile almamıştı.

Başka ankarada elektronik sigara tamirinden anlayan birisi varmı?
Paramour sbs modum bozulduğu için tütüne geri döndüm.Malum şimdi bir mod almak istesemde en az 600 tlyi gözden çıkarmam lazım.
2.eldede bulunmuyor artık modlar....

Arkadaşlar telefon teknik servisine götürün iyi bir servise, hepsi yapar.
Chipset yandı ise kimse yapamaz zaten ama misal lehim atar, oksit yapar, pc de anakart tamirinde ki gibi chipsete yol yaparlar. Düzelir yani.

Esigara tamircisi diye aramanıza gerek yok

Ömer hocanın o tarz hareketleri var çevrimiçi olsada cevap vermeme gibi yada ne bileyim aradığınızda açmama gibi..

Aceleniz varsa Ömer hocama göndermeyin. Sadece o size ulaşmak istediğinde ulaşır. Yada her yazdığınızda cevap alamazsınız, ama elinden kolay kolay iş kurtulmaz. Hatta piyasadaki tamircilerin içinde en iyisidir diyebilirim ama yoğunluğundan dolayı yavaş.

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt