• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Modlar & Starter Kitler & Mtl Ve Dl Tecrübeliler Buraya...

orcunesf

Yeni Üye
Selam dostlar, abiler, kardeşler.
Baştan belirteyim çok bir bütçem yok.
Geçtiğimiz günlerde @GaziHazar hocamla görüştük, hasbihal ettik, tecrübelerinden yararlandım. Klon cihazların gerçek parametrik ölçütleri (w/ohm vb.) hatalı gösterebileceğinden söz etti. Keza zaten bunun yanında da pico'nun ateşleyici tuşu basılı kaldı kalacak gibi bir izlenim bırakıyor bende.
Bildiğiniz üzere elimde klon pico üstü penadot v2 mevcut. Ama alttaki pico çok çekindiriyor beni. Gidici biraz.

Biraz piyasa araştırması ve tedarikçilerle bilgi alışverişinde bulundum ve şu sonuçları elde ettim:

TARGET 200 KİT (itank2)
200 W
18650 pil ( iki pil )
AXON Chip
8 mL Kabarcık Cam Kapasitesi
-----------------------------
DRAG X PRO KİT
GENE.FAN 3.0 Chip -
21700 veya 18650 Pil
100W’a Kadar
----------------------------
DRAGX PRO PLUS
5-100W
18650 veya 21700 pil
TPP Pod Tank 2
GENE.FAN 2.0 Chip Seti
5.5mL Tank Kapasitesi
--------------------------------------
VooPoo Argus XT Starter Kit
100W
Tek 18650 veya 21700 pil
GENE.TT 2.0 Yonga Seti
IP68 Sınıfı - Toz/Şok/Su Koruması
Akıllı Mod
Turbo mod
RBA Modu
TC Modu
--------------------------------------
Voopoo Argus MT Pod Mod Kit
GENE.TT 2.0 Yonga Seti
Dahili 3000mAh pil
100W'a kadar
6.5ml e-likit kapasitesi
Turbo Modu
Akıllı Mod
RBA Modu
TC Modu
-----------------------------------
Voopoo DRAG M100S Pod
GEN. TT 2.0 çip
5-100W
UFORCE-L Kapasite: 5,5 ml
Pil : Tek 18650/21700 pil
--------------
Pico Plus
18650 Pil
4ml Melo 4S Tankı
Çip?*
--------------
CENTAURUS M100 BOX MOD
18650 Pil
100 w
Quest 2.0 chipset
360 derece döner başlıklı tuşlama sistemi
4ml
-----------------------------------------------------------
Seçenekler bunlar. Dediğim gibi bütçe biraz sıkıntılı. Chipler hakkında hiçbir fikrim yok ama 3.0 sonrasının iyi olduğunu duydum. Kafamda şöylece bir hesap yaptım, elimde MTL atom var zaten. Pico gidici. Böyle bir starter set alsam, üstüne de ilerleyen zamanlarda elime tekrar para geçince smart rebuild coillerden alsam. Böyle setlesem sizce nasıl olur? Chip, set ve kullanış bakımından sizce hangi set daha mantıklı olur? Tercihen tek harici pilli bi cihaz istiyorum. Başka pile ayırabilecek bütçe falan yok şu anlık. DL ato istiyorum ama ona da bütçe olmadığı için mevcut starter kitin yanında gelen 2 coille bir süre idare ederim diye düşünüyorum.
Diyebilirsiniz ki madem bütçe sıkıntılı niye sadece mod almıyon??? Cevap şöyle, bu attığım kitlerin çoğu 2.000TL bandında, modların tekil hâlleri ise 1.200-1800 bandında. O sebeple.
Bu arada, bunlar dışında kardeşim benim böyle bi fikrim var şuna da bir bak dediğiniz bir set / vb. bi şey varsa ondan bahsederseniz onu da araştırabilirim. Buradaki setler erişilebilir olanlar bu arada.
Şimdiden katkı ve önerileriniz için teşekkürler :)

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam 2. el ilanlara be de bir göz gezdirdim bahsettiğiniz gibi target 200, drag serisi kısaca vopoo ve smok ürünleri çok sık karşıma çıktı. Ato olarak da deadrabbit, zeus, vb. sık gidiyor. Şimdilik planları değiştirdim gibi. Teşekkür ettim ilginize.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam sarım konusuna bilerek takılıyorum çünkü penodat v2 epey zorladı. Fakat DL'ler clapton vb. tellerle çalıştığı ve MTL'e kıyasla atoları sarıma daha uygun olduğu için farkla daha kolaylar.
Bir de yalnızca MTL kullanmak biraz yordu beni. Gazi hocamla görüşmemizin üzerine epey sürece kullandım. Pamuk değişimi falan yapıldı şu anlık her şey okey.
Neyse ki biraz plan değişikliğine gittim. Şimdilik beklemedeyim. Size de çok teşekkürler ilgi ve alakanıza :)

1,915Konular
128,482Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt