• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Modum Aşırı Isındı

AlphaVaper 

Doğrulanmış
Öncelikle selamlar, az önce 10 aydır başıma gelmeyen bir şey oldu, modumu buharlamak için elime aldığımda çok sıcak olduğunu hissettim hemen pillerini söktüm ve biraz bekledim, soğuyunca pilleri tekrar taktım ve ateşleme bile yapmadan cihazın altının elimi yakacak kadar ısındığını hissettim, pillerde herhangi bir ısınma yoktu, pillerim %5 doluydu ve bitti bu esnada, cesaretimi topladım şarja taktım yine aynı şekilde ısındı, şu an her şeyi çıkardım ve bu konuyu açıyorum. Sıkıntı modda mı? Pilde mi? Sabaha düzelir mi? Modum Vaporesso revenger x , ateşliye dönmekten korkuyorum şu an

Yalan yanlış bilgi vermeyeyim ama bana kısa devre olmuş gibi geldi.Şimdi herkes uyuyor sabah üstadlar cevaplar.pilleri pil kutusunda sakla kullanma cevap gelene kadar.

Öncelikle geçmiş olsun. Kontrol ettirebileceğin bir yer var ise (yada forumdan yardımcı olabilecek birileri çıkıncaya kadar) kontrol yaptırana kadar kullanmasan iyi edersin. Bu arada çok iyi olmasada el altında ikinci bir mod bulundurmak akıllıca olacak sanırım böyle durumlar için.

Çok vakıf olmamakla birlikte
Piller birbirini deşarj etmiş iki pil birbirine çalışmış amiyane tabirle

@AlphaVaper modun pil kapağını ve yuvalarının resmini koyabilirsen görmek gerek

Pil kutuplarında sorun görünmüyor, shrinklerde delik yok sanırım, modunuzun yazılımı güncel mi ? Elinizde başka pil var mı ? Onlarla denediniz mi ? Eğer tüm senaryolar sonrasında halen aşırı ısınma var ise board üzerinde bir kısa devre veya chip problemi olabilir.

Yazılım güncel yeni bir çift pil alıp bakacağım, bu arada modun içini açtım boardda kısa devre veya yanık gibi bir şey göremedim pilleri 10 aydır kullanıyorum sıkıntı pillerde bence

Pillerde problem olsaydı bu saate kadar patlamış olurdu. Bir pili şarj edebiliyorsanız kullanılabilirdir. Problem çok büyük olasılıkla modunuzda. Hatta modun, pilden karta giden iletken aksamında ki kart da normal çalışabiliyor. Eğer pilleri kutuplarına dikkat ederek takıyorsanız, durum söylediğim gibi. Elleriniz hassas iş yapmaya müsait değilse modu açmanızı tavsiye etmem. Güç butonu azıcık gıcık. Dağılınca toplanmıyor. :)

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt