• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Mtl İçim İçin...

chemiker

Community
arkadaşlar calıburn x nord4 argus cihazlarım mevcut bunların drıp tıp leri hep aynı sigaraya benzer drıp tıp olacak şekilde kendim pamuk değiştirip sarım yapabileceğim boğaz vurumu ve aroma kalitesi yüksek cihaz tavsiyesi verirmisiniz

Oyla 0
boğaz vurumu ve aroma kalitesi yüksek cihaz tavsiyesi verirmisiniz , : ben bilmiyorum boyle bir cihaz varsa benımde ilgimi ceker
ikisinin ortası var olmazmı penadot

Atomizer arıyorsun demek bende yeniyim. MTL içim atomizerlere MTL öneri konularını gezerek tecrübelilerin yorumlarını oku hangileri daha çok tercih ediliyor? neden tercih ediliyor? MTL atomlarda meyveliyi güzel veren var pastane türünü veren var tütün aromasını daha iyi veren atom tipleri var bence konuları gez 1-2 tane gözüne kestir aklına yatanı o 2 si arasında kalırsan Hangisini tercih etmeliyim diye bir başlık adı altında anket yada yorumlamalara göre tercihini yaparsın yoksa vaktini ayırıp hiç araştırma yapmadan bu şekilde bilgi vermelerini beklememen gerek tahmini düşüncem öyle.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt