• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Nbase Acısı Lütfen Yardım

sümer17

Community
herkese selam.
dostlar ben falconda 3m merc80/20 6mg nbase aldım.dıy kıt için. nbase i sade içip test etmek istedim. çünkü bir abi bir videousunda diyor ki nbase i mutlaka test edin acı bir tat alıyorsanız nıcotin okside olmuştur. şimdi ben denedim ilk birkaç çekimde bayağı acı bi tat geldi ama şimdi gayet iyi boğazımı yakmıyor. acaba iade etsem mi yoksa bu normal midir. ilk defa dıy kit deneyeceğim hüsrana uğramamak için tecrübelilere danışmak istedi. şimdiden teşekkürler

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
testi kırıldıktan sonra çocuğa tokadın faydası yok, almadan sorsaydınız keşke...
nbase yakıyorsa sıkıntılıdır, hele ki 3M nbase yağ gibi akmalı yumoş yumoş olmalı sizdeki bide 6mg hissetmemen lazım
xkimya ykimya zkimya gibi n11 satıcılarından uzak durmakta fayda var...
ilk çekimlerden sonra boğazın alışmıştır sabah tekrar dene yakar muhtemelen, 100ml felan aldıysan salla çöpe gitsin değmez fazla aldıysan iade etmeye çalış buhar işi sakat iş heryerden mal alınmaz

Merhaba risk almamak en güzeli ancak 80/20 pamuk coil ilişkiside aklıma geliyor. Coil tam likitlenmediğinde de acı tat olabilir. Yeni sarımlarda ilk 10 puff da farklı tatlar alınabiliyor. Nbase renk durumu eğer ki pembemsi ise ben atıyorum nbase i. Ya da koku varsa atıyorum. Ya da iade yeni alınmış ise , Oksitlenme veya karışımda bir sıkıntı olabiliyor. Ya da beklemiş (1 yılı aşkın unuttuğum) nbase de yaşadım acıtadı.
Tad konusu biraz geniş. Nbase i kullanmadan önce boğaz durumu da etken . Merck vg de hiç koku ve tat almadım ama 3m sert (boğaz vurumu olarak ama içtikçe akar gider ) bir nbase olduğunu söyleyebilirim. 3m 12mg kullanıyorum.
Renk konusu oksitlenmede bir işaret bence.

Yazmayı unutunca :) 50/50 veya 60/40 içiyorum mtl de DL de 90/10 veya 85/15 kullanıyorum oradaki vurguda yanlış anlaşılan 70/30 hazırlardan sonra 3m 50/50 çekince vurumdan dolayı sert gelebilir demek istiyorum .kullanımdaki geçişten bahsediyorum İlke den alıyorum :)

hocam pg arttıkça vurumda bir değişiklik olur elbette ama merck pg için ciddi bir fark olmaz hani chem basf olsa neyse... bu arkadaş 80/20 almış pg oranı düşük gayet nic 6mg o da düşük sert bir boğaz vurumu alması 3m özelinde imkansız görünüyor
konuyu açan arkadaş özelinde ele alırsak, en ufak bir rahatsızlık olmadan içmesi gerekir dryhit vs yoksa
ben 18mg chem içtim hani kağıdı yakar içerim daha az öksürürüm ama 18mg merck ile rahatsız olmadım mesela...

Dediğim gibi üstad geçişten bence ,ilk likitlemeden pamuk kuru ya da ikisinden biri gerçek taze 3m için ama yanma devam ediyorsa nbase de sorun vardır. @sümer17 hocam nbase yeni mi açtınız? Açtıktan sonra havalandırdınız mı ? Ne kadardır hava ile temas ediyor.

oturdum siteyi inceledim
base ucuz 500ml 50tl civarı sigmada kar var
tfa aromalar %10 pahalı 2tl yani
solub aroma 1tl ucuz
diykitler 10kuruş pahalı:)
20şişe 30ml diykit demlenir desek, ayda 4şişe içsek mtl için konuşalım
şişe başı 2.5tl ayda 10tl yılda 120tl yapar
değmez diye düşünüyorum açıkcası...
bilinen firmalardan devam edilmesi taraftarıyım
şuana kadar içince rahatsız edecek kadar yakan nbase içmedim, skt yaklaşmış hatta azcık geçmiş ithal likit içtim onda bile boğazımı yakmadı
firma yorumlarda memnuniyete önem vermiş görünüyor, konu sahibi arkadaş siteyle irtibata geçsin bakalım tavırları ne olacak, belli mi olur belki işini iyi yapan güvenilir arkadaşlardır bizde kendilerini takdir ederiz

mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. teli yeni sardım pamuğa iyice yedirdim. nbase nin rengi berrak hafif jelimsi renk koku yok. ilk bir kaç çekişte acılık geldi sonra yok oldu. falcon kimyadan aldım. sorumu sordum. cevap olarak sipariş üzerine hazırladıklarını söylediler. Almadan önce elbette sordum araştırdım inceledim vs. en yumuşak 3m olarak buldum.
ama dediğim gibi belki ilk birkaç çekişten sonra acılık kayboluyor. nbase şişeden çekip hemen kapattım jelatinleyip ışık almayacak şekilde buzdıolabına koydum. bir tane demledim bakalım ondan memnun kalırsam kullanmaya devam ederim.

Telden de olabilir, nbase de sorun yoksa ve içim ilk bir kaç çekişten sonra düzeliyorsa ya boğazınız alışıyor yada tel kıvama geliyor demektir

1,897Konular
128,337Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt