Sarı Sayfalar NBase Fiyat Listesi -Güncel-

uzun zamandır okuduğum yorumların genellemesinde kişiler likiti ilkeden alıyorsa aromayı başka yerden alıyor ...
ben hiç denemedim ilke aroması zaten istememde denemeyi . onlar beni ben onları sevmiyoruz :D

Selam arkadaşlar
Bende bi katkı yapıyım yüksek mg nbase alıp seyreltenler için benim listem çünkü ben öyle yapıyorum
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Safir kimya da bu arada güzel indirim var daha önce siparişim olmadı denicem muhtemelen safirden nbase

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam herkese farklı hitap eder tabiki. Mesela benim içtiğim aromayı siz içemezsiniz vs.. fakat benim dışımda da başkalarının iade ettiğini duydum. Tabi ki denemenizde yarar var bir şey olursa zaten iade de çok yardımcı oluyorlar sadece paranın yatması biraz zaman alıyor. Benim yaklaşık 1 hafta sürdü.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam benden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Çünkü ben hep sipariş verdiğim nbase i aldım ve bu aynı nbase i 3. Alışımdı. 70/30 6mg nic hepsi. 3. De patladı bilemiyorum sebebi nedir ama zehir gibiydi içilmedi bende iade ettim. Aromalar da aynıydı lemon tart ve Heisenberg her siparişimde vardır

Neyse konudan sapmayalım @PcKoPaT ufkumu açtı yaptığı tabloyla bende seyreltenler için biraz geliştirdim
VG fiyatları tabloda güncel olduğunda 36mg nbaseyi 3mg a düşürdüğümüzde az çok birim fiyatının (10ml olarak aldım küsuratla uğraşmamak için) ne kadara mal olabileceğini hesaplayan bi hesaplayıcı tasarladım nbase fiyatı girmeniz yeterli tablodaki verilerle 60 farklı nbase kombinasyonu yapmanız tabloda mümkün
İsteyenle dosyasını paylaşırım

Tekrar merhaba bazı eklemeler yaptım ve açık bi şekilde sizlere sunmak isterim
36mg dan 3mg a
100mg dan 3mg a
100mg dan 9mg a
Max pg nbaseleri seyreltiğinizde oluşabilecek birim(10ml) maliyetini ve kombinasyonlarını simüle edebilirsiniz

( @Koba Konunun sabitleme alanı varsa sabitlersen sevinirim herkese ulaşması için )

Son düzenleme:
1,897Konular
128,333Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt