• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit NBase Ve Aroma Hakkında

Anonim

Yeni Üye
Selamlar arkadaşlar.
Mtl içim Bishop atomizer kullanıyorum birçok likit denedim fakat en çok ry4 likitini sevebildim ve artık kendi limitimi yapmak istiyorum.
Aroması önplanda olacak şekilde Nbase vg/pg değerlerini kaç olarak almalıyım?
Ry4 double aroması alarak demleme yapacağım.
Ry4 içerisine farklı bir aroma daha katmam gerekiyor mu?
Karameli tam olarak hissetmek istiyorum açıkcası birazda şekerli bir tat gelmesini istiyorum.
Bunun için şeker efektörümü kullanmalıyım yoksa esmer şeker aroması alarak onuda likite dahil mi etmeliyim bilemiyorum.
Likit hazırlarken hangi ürünü hangi oranda koymam gerektiğinide bilmiyorum.
Birde nbase ve aromaları alabileceğim iyi bir websitesi tavsiyesi verebilirseniz gerçekten çok sevinirim.
Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Tekil aromaları kendinizin mixleyip bir çeşit ortaya çıkarmanız ve bunu likit yapmanız başka birşey, hazır mixlenmiş aromayı alıp bunu likit haline getirmeniz başka birşey.

İlk okuduğumda kendiniz tekil aromalarla bir çeşit yapmak istiyorsunuz gibi anladım ama sanırım hazır aromaların size eksik gelen yanlarına takviye tadlar eklemekten bahsetmişsiniz.

RY4 olarak özel bir beğeniye sahip olmadığım için yorum yapamam ama ben şahsım adına MTL içimde 60/40 (PG/VG) sıkıntısız içiyorum sonucuna vardım belki de kendimi kandırıyorumdur. 70/30 (PG/VG) sevende var. Nikotin değeri ile ilgili zaten şu ana kadar kullandığınız hazır likitler sayesinde bir MG değeri belirlemişsinizdir.

Mix istemiyorum. Kendin ry4 aromasını alıp kendim yapmak istiyorum. Sadece içine birazcık tatlı tadıds vermek istiyorum. 60/40 6 mg tercih edicem ama neyden ne kadar koymam gerektiğini bilmiyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhabalar sitemizden tfa ry4 double+capella super sweet ve ya tfa sweetener alarak denemelere başlayabilirsiniz. Nbasede yorum yapmam zor zamanla deneyerek bedeninizin ihtiyacını bulabilirsiniz. Brown sugar bayabilir. Aromayı arttırarak daha doygun hale getirebilirsiniz.

konu sahibi arkadaş
@AromaBurada firma sahibi, onun lafına bişey diyemem
emmeeeee
fa caramel varken neden super sweet önerdi valla bak merak ettim
adam karameli hissetmek istiyorum demiş
mis gibi fa caramel var
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
ama bu varken super sweet önerince kendimden şüphe ettim valla, eğer kötüyse evdekini çöpe atıcam

hangi ry4 ama
bence tfa ry4'ü bozmaz
illa karamel kullandırcam ben arkadaşa, inat ettim
şaka maka %1 fa latakia %3 fa caramel nası olur acaba? tfa turkish içine %2 fa caramel mi atsak?
açıyonuz böyle konular benim kafamda kırk tane mix dönüyor arkadaşlar, yoruyorsunuz beni 😅

Bende karameli çook severim lakin vape kısmında başarılı karamel hissini veren bir karamel bence yok. Yerini tutacak bir ürün var fakat oda elimizde yok. İsim ve markasını vermiyorum ki başka yerlere bakıp bir ton para vermeyin :)

hocam ry serisi (1-2-3-4-5-...) tütün + karameldir
rakam arttıkça tütün azalır karamel artardı
sanki artık tütünü yok gibi
latakia bence karamel için ideal bir tütün, iyi bi karamelle ry4 benzeri yapılır
niye getirmiyon? elinden kolundan tutan mı var
bana kalsa tfa hariç dğer ry4 arkadaşları da görmek isteriz...

sorun yok ortada bende mesala meyva ürünlerini çok denedim daha 1 adet bile sevmedim ..
mesala şuan kavun ve muz var ayrı olarak ben içemiyorum bilader içiyor denediğimde çok erken sıkılıyorum ama pastane günboyu içemiliyorum.
yani herkezin zevki farklıdır :)

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt