• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Ne kadar Likit Tüketiyorsunuz?

hakan2200

Community
Caliburn A3 pod cihaz kullanıyorum.
Salt likit kullanıyorum. Podu Günde 3 defa dolduruyorum.
Pod 2ml x 3 = 6ml günde tüketiyorum.

Sizce normal mi kullanıyorum. ?
siz ne kadar tüketiyorsunuz. ?

Ekli dosyalar

• Caliburn A3 pod x3.jpg
    Caliburn A3 pod x3.jpg
    21.1 KB · Görüldü: 12
Oyla 0
normal kişiye göre değişir
önceki alışkanlıklar da önemlidir
mesela ben 3paket sigara içerdim, bunun yanında 10ml-15ml arası dl içtim 2pakete felan düştü
sonra azmettim sigarayı azalttım mtl geçtim
18mg ile 6-8-10ml likit içtim baya, sonra dedim bunu azaltalım
6mg ile 4-6ml arası içiyorum şuan günde 1-3dal sigara da içerim kahve ile yemek sonrası
bide tank ile değil şişe ile ölç, tank 2ml ama dibini görünce doldurmuyoruz ki...
yeni başlayanın çok içmesi doğal bir durum takmamak lazım

salt likit kaç mg bilmiyorum ama pod için biraz fazla geldi bana.
ben carlo merck merck 6 mg nbase ile yaptığım likitten 6-8 ml tüketiyorum

Mg yazan nikotin değeri mi oluyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20230217_183443~3.jpg
    IMG_20230217_183443~3.jpg
    15 KB · Görüldü: 12
Atomizerin şu an pamuğu beyaz olmasina rağmen yanık pamuk tadı alıyorum. Ara ara olurmu böyle, yoksa pamuk gidici mi. :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam ben 35mg salt ile de aynı içtim, dudak tiryakiliği ve elin boş kalmaması çok etken bende (ağzımda sigara ile oyun oynardım ben, oyun gecesinde 1.5-2paket içerdim, hanım çocuk uyudu da oyuna girdiysem likit akar gider)
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam tanktaki likitin telin etrafındaki pamukla buluşması için bir süre gereklidir bu süre değişkendir ama uzun bir süre de değildir, pod coilleri minnacıklar çok az besleme yetenekleri var malesef (caliburn coili yakmadım pek ama şöyle 4çekim zincirleme dalsam yanacak ki hanım yaktı bir tanesini öyle ama kaç çekim yapıldı bilmiyorum)
üst üste 2çekimi geçmeyin birde içince 5-10saniye beklemeyi alışkanlık haline getirin bu sorun ortadan kalkar ama pamuk bir yanarsa emiciliği azalır yanan pamuk kötüleşmeye eğimli olur
dipnot: coil ıslatmayı unutmayın, coilin iç kısmına da likit damlatın üç beş hatta altından çok az aksın, coili güzelce silip peçeteyi kıvırıp içteki fazla likiti alın sonra tankta da 5dk beklesin misler gibi olur

bugün içemediğim nikotini ağır gelen (35mg) bir şişe salt likitim vardı.
bir şişede salt olmayan (6mg) likitim vardı ikisini karıştırdım.
Denedim gördümki karışıkta içilebiliyormuş. :)

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt