Genel Sohbet Netflix Kardeşliği

Vaper Bey Amca 

Doğrulanmış
Şu an biz aktif olarak kullanıyoruz, ama aynı taktikle daha uygun fiyatlara daha kaliteli yayın seyretmek adına yapılan bir girişim.
Netflix hesap paylaşımı.

Forumda benzer konu olmadığı için açma gereği duydum. Mutlaka müşterisi çıkar. :D

Bende var ama müşterisi çok. Abim, dayım, kendim, telefonum ama güzel toplanıp almak çok mantıklı. Ama bu netflix içerikleri çok eksik burada. Sıkıyor belirli bir süre sonra.

Ben daha önce Esf'den 3 arkadaş buldum şu an benim netflix hesabımı 4 kişi kullanıyoruz. Her ay bir kişi fatura ödüyor. Bu şekilde aylık 10.50 TL vererek UHD yayın izliyoruz. Herkesin ayrı profili var.
Ekran Görüntüsü - 2019-12-29 14-37-47.png
Aynen bu şekilde mis gibi

Yazılan bir kaç yorum üzerine bazı konulara açıklık getirmek istiyorum.
Her türlü hesap için geçerlidir.
İstediğiniz kadar kullanıcı profili oluşturabilir ve yüzlerce cihaz üzerinde oturum açabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Bu kullanıcı profillerinin amacı her kullanıcı izlediği içeriğe kaldığı yerden devam edebilsin diye açılıyor.
Peki 1-2-4 kullanıcı olayı nedir?
Aynı anda içerik izlenebilecek ekran sayısını temsil ediyor. Mesela benim hesabım 4 ekran kullanımı için, ama şu an belki 25-30 cihazda oturum açılmıştır. Bu cihazların hepsi aynı anda giriş yapabilir ve içerikleri inceleyebilir. Ama aynı anda sadece 4 ekranda içerik izlenebiliyor. Diğerleri izlemek istediği zaman ekranda uyarı çıkar. "Maksimum ekran sayısına ulaşıldı." tarzında. Bu bilgiler ışığında istediğiniz kadar cihazda oturum açabilirsiniz. Ama paylaşım yapıyorsanız, kişilerin haklarından dolayı sadece tek ekranda izlemeye özen gösterin veya diğer kullanıcılardan izin alarak kendi kullanıcı isminiz ile aynı anda 2-3 cihazda içerik izleyebilirsiniz.

Gruba eksik arayan varsa dahil olabilirim.
Veya belirli kurallar çerçevesinde ortak arayan varsa ortak olabilirim.

Not: 1 arkadaşla görüştüm uhd paket alacak yarın itibariyle.
Minumum 6 aylık ortak olmak isteyen varsa özel mesaj yoluyla konuşabiliriz.

Son düzenleme:
1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt