• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit Orjinal Salt Likitleri Satan Forum Tedarikçisi Var Mı?

Gilbert

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, e sigara da yeniyim her likiti içemiyorum, daha önce deneyimledim. 120ml 50mg 35mg nikotinli premium salt likit tedarik eden birileri var mı konu göremedim forumda. herkes yedek parça kartuş cihaz vs satıyor.

Her likiti içememe sana özel değil herkes için geçerli. Premium aramak yerine damak zevkini anlamalısın. Çerez mi seviyorsun meyve mi pastane mi? Maalesef bunu deneye deneye bulabilirsin ancak.
Öncelikle sevdiğin likitleri ve içeriklerini söylersen yardımcı olan arkadaşlar olacaktır.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ben yenice omerta aldım, daha içmedim
ilk izlenimim bir fivepawns değil ama kaliteli olduğu yönünde
120ml freebase 660liraydı
ben 120ml demleme için premium aroma alsam, mesela 20ml vampirevape, 130lira aroma tutuyo
175tl de altınseri (3M) 300etti şişelerde 320 diyelim
dedim bi deneyek hep mi evyap...
tabi bu aromaburada fiyatı ki kendileri cidden uygun fiyatlı
ilkeden alırsan 230 tutuyo 210da 3M aroma 440 şişeyle 460
hazır al iç daha karlı ilkeden...

Bende aynı fikirdeyim omerta ile ilgili bir fikrim yok 120ml 660tl olması baya iyi ama freebase salt likitleri pahalı yine cidden freebase keser mi beni hiç emin değilim şu an 50mg salt içiyorum manhattanın likitini o kesiyor ama freebase hakkında emin değilim

kulak burun boğaz, ciğer, yutak, gırtlak gruptan ayrıldı :ROFLMAO: o nasıl bir oran

manhattan likiti çok severim. 4 yıldır da ürün alırım. fiyat olarak omerta ile yakın fiyatlarda. dl ürünlerim omertadan çünkücoil killer değil ve aroma çok yanmıyor. mtl sekin yanında mahattandan red tabac ve omertadan the boss.

orjinal, orjinal aroma, yerli likit, yerli aroma tribeca denedim hiç sevmedim ama the boss çok hoşuma gitti.

aslında bana da ağır geldi ilk kez kullanıyorum ama tadını çok beğendim 24 mgda tester göndermişler o da çok güzel fakat biraz hafif geldi 50mg değilde 35mg tercih ederim bidahakine fakat şu konuda yardım isticem omertadan 12mg freebase 120ml alsam beni keser mi satıcı arkadaş nikotin oranına çok güveniyor ve keser dedi emin değilim muhtemelen güzel likittir de manhattan salttan da devam edesim var fakat bütçe düşmanı hiç emin değilim :)

Hocam ben hic o mgda likit kullanmadim. Pod da kullanmadim duzenli. Bir iki denemem oldu onda da 12mg salt denedim. Mtle gectigimde bir kere 9mg aldim zehirleniyordum. Sonra 6mg likit 5mg sek nbase ile yoluma devam ettim.

O yuzden bi soruyu ben yanlis yanitlarim kesin

Nikotin doyumu olarak kesmeyebilir ama vurum eksikliği yaşıyorsanız işinizi görür. Bu şekilde uzun süre devam etmeniz sorun olur. Nikotin eşiğinizi çok yükseltiyorsunuz. Kesse de kesmese de düşürmeye çalışın.

Caliburn g2 ve 36 mg salt likit ile sigarayı bıraktım sizin değer baya yüksek hoş ben 36 dan sonra 50 yi de denediğimde aralarında bir fark hissetmemiştim, muhtemelen aldığım likitin dandikliğinden de olabilir. Fakat siz şu ana kadar ateşlinin etkilerinden kurtulup ihtiyaç duymaktan kurtulmuşsunuzdur. Artık taşın altına eli sokma zamanı. Freebase e geçmeseniz bile 36 hatta cesaratiniz varsa 24 mg Salt a geçin. Hatta bunu Premium likitle de yapmak zorunda değilsiniz. G2 yi zorlamayacak olduğu için 60/40 oranla tadı tuzu tavsiye edilen bir firmadan likit alıp kendinizi test etmek mümkün. Bir tane 24 mg salt bir tane 12 mg Free gibi. Premimum likitlerle kıyaslanınca fiyatları çok cazip olduğu için test amaçlı yapılabilir bir işlem. bu şekilde birkaç opsiyonu sepet yapıp kendiniz gözlem yapıp daha sonra belirlediğiniz seviyeyi yine isterseniz Premiumla devam ettirebilirsiniz.

o halde omerta deneyeceğim freebase alayım bi deneyeyim arkadaşlar satıcı 0.8 ohm coil ile daha iyi olayacağını söyledi 12mg freebase likitin siz ne düşünüyorsunuz coil olarak 1.2 mi 1.0 mı 0.8 mi 12mg freebase likit ile iyi olur haklısınız fazla nikotin alıyorum yine aslında çokta ihtiyac duymuyorum yanlış bi tercih oldu sanırım.

Üretici hangi kartuşa kaç watt verilmesini öneriyor veya cihazda watt ayarı var mı bilemiyorum. 14-15 watt’ı geçmeyen her kartuşla kullanabilirsiniz. 0.8’de aroma biraz daha iyi, buhar biraz daha sıcak olacaktır. Yükseldikçe bu durumlar tersine döner.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt