• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Blog Philip Morris: "Esigara %95 Daha Az Zararlı"

Yanlış okumadınız, bakın PM, Iqos Veev adını verdiği pod mok elektronik sigara cihazını kendi resmi web sitesinde nasıl tanıtıyor;

IQOS VEEV
img_pmi_smoke-free_products_devices_veev.png

MESH ™ ısıtma teknolojisi, nikotin içeren e-sıvıyı ısıtmak için metalik bir ağ kullanır

Nikotin ve tatlandırıcı içeren VEEV e-sıvı bölmeleri önceden doldurulmuş ve önceden kapatılmıştır

İsviçre'de tasarlanmış, dumansız ürünlerde altı yılı aşkın bilimsel araştırma ve geliştirme ile desteklenen ısıtma teknolojisi.

Fitil ve sarmal diğer e-sigara cihazlarının aksine MESH ™ ısıtıcı, tutarlı bir tat deneyimi için e-likit ile sürekli temas halindedir.

Paslanmaz çelik MESH ™ yapısı ve ısıtıcının akıllı dijital kontrolleri, aşırı ısınmayı, yanık tadı önlemek ve en önemlisi sigaraya kıyasla ortalama yüzde 95'in üzerinde daha az zararlı kimyasal madde yaymasını sağlamak için e-sıvı seviyelerinin düşük olduğunu algılar*

*Bir referans sigaranın dumanına (3R4F) kıyasla bir dizi zararlı kimyasalın (nikotin hariç) seviyelerinde ortalama azalma. Bu mutlaka riskte yüzde 95'lik bir azalmaya eşit değildir. IQOS VEEV risksiz değildir.

Mesh coil teknolojisini kendine mal etmesine rağmen, PM'nin elektronik sigara tanıtımı IQOS VEEV ile sınırlı değil. PM'nin bir diğer esigara modeli IQOS VEEBA , isimden dolayı Türkiye'de satması zor:) ancak PM bu esigara modelini de ballandıra, ballandıra tanıtıyor.

IQOS VEEBA
img_pmi_smoke-free_products_devices_veeba.png

Ergonomik olarak tasarlanmış tek kullanımlık e-sigara cihazı

Şarj, temizleme ve yeniden doldurma gerektirmez

Diğer elektronik sigara cihazları gibi, bir aerosol oluşturmak için nikotin içeren bir e-likiti ısıtır.

E-sigara cihazına entegre edilmiş bir e-likit depolama ünitesi kullanır

Sorumlu atık imha yönergelerimize ek olarak, PMI tarafından ilgili pazarda uygulanan geri dönüşüm programı aracılığıyla, yetişkin kullanıcılardan kullanılmış VEEBA cihazlarını atıkların azaltılmasına yardımcı olmaları için iade etmeleri istenecektir.

Kullanımdan sonra ürün temizlenir ve malzeme türüne göre ayrılır ve ardından üreticilerin yeni dumansız ürünler yapmak için kullandıkları ham formatlara geri dönüştürülür.

Son olarak PM bu ürünlerine Elektronik Nikotin Dağıtım Sistemleri olarak adlandırıyor...

İqos veev rebuild videosunu ilk kim atacak bakalım ????

canım eğlence sektörü, herkes için alternatifi üretir, pazarlar ve reklamını yapar
elbette vape ile kaybedecekleri pazardan pay almak isterler, dünyanın en iyi cihazı ile en iyi likitini versen içmeyecek müşterinin bu haber umrunda olmaz, gençler için değerli bir reklamdır
sigara firmaları bu ürünlerle ve bazı! haberlerle elfbar içmeyin x marka likiti almayın onlar tü kaka içinde ne var belli değil ama bizim vape ürünlerimiz şahane ve sigaradan daha az zararlı demek istiyorlar
görünen köy klavuz istemez, gelecek regülasyonlar çinlileri öpecek likit üreten asyalıları da piyasadan silecek (gelişmiş ülke piyasaları ama, bizi sallamaz) zannediliyor, yasal olarak evet ama gelişmiş ülkeler bizim gibi bu işin kaçakçılığına maruz kalacak
bakın keyif verici maddeleri doğadaki hayvan bile kullanıyor (siz hep belgesel izlediğiniz ve makale okuduğunuz için biliyorsunuz ama yazayım dedim) insan için bu bir ihtiyaçtır...

Batmak üzere değiller. Tam tersine bizi piyon olarak kullanarak oluşturdukları devasa pazarı tam anlamıyla ellerine almak istiyorlar. Ben Gürcistan'da yaşıyorum. Daha bir kaç gün oldu, Gürcü hükümeti her şey tamammış gibi, eksik elektronik sigaraymış gibi esigara'ya saldırmaya başladı. Likitten ml başı 0.20 tetri Ötv alıyordu, bunu 5 kat artırdı 1 lari yaptı, yani 30 ml likit için sadece artı vergi olarak yaklaşık 230-240 TL vergi istiyor. Zaten fakir bir ülkede bunun anlamı? Bu işi yapanlar ölsün, bitsin. Sonrasında ne olacak, söyleyeyim marketlerde PM, BAT, JTI esigara ürünleri boy göstermeye başlayacak. O zamanda dağıtım lisansı lazım diyecekler:)

Beyler, bayanlar bugün kullanmakta olduğumuz elektronik sigara'nın patenti 2013 yılında alındı İmperial Tobacco tarafından. British American Tobacco'nun ilk e-sigarayı piyasaya sürüş tarihi yine 2013. Daha geçenlerde IQOS denilen cihaz hibrit ürün çıkardı, hem Heets'le, hem de Pod Kartuş'la çalışan hibrid modelini tanıtalı. Hasılı, bizlik bir durum kalmadı:)

Son olarak yazayım sonuç hamlesi ne olacak, tütün dışında aroma yasağı genişleyecek. Hollanda Temmuz 2023'de geçiyor. Hükümet işi şansa da bırakmamış, tütün aromasının hangi malzemelerden yapılacağını da belirlemiş, üreticiler denemişler bu malzemeleri, sonuç berbatmış. Ha bu arada tütün endüstrisi devasa labarotaurlarında harıl, harıl mükemmel tütün aromasını geliştirmeye çalışıyor. Nede olsa yakında meydan yine onlara kalacak. Ki bunu açık açık beyan ediyorlar, 10 senede tamamen geçeceğiz, 5 senede şu noktaya geleceğiz plan ve programları hazır ve duyurulmuş durumda.

Yurtdisinda iqos zone alanlar var. Avm iclerinde orada da var mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Sirbistanda bir avmde gordum. İcerde sadece iqos serbest tabelasi olan cafelerde. Ben de benim neyim eksik dedim guzel bi nefes yapistirdim 3 masa ayni anda bana bakti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt