• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Pico Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği

Ayakkabı tamiri yapanlarda atıl deri parçları oluyor. Ücretsiz veriyorlar. Alternatif olur sizin için.

eski adıyla bir milyoncu gittim bu mobilyalara yapıştırılan malzemeden aldım sehpa için dedim bide cıhaz için deneme yapim :) birde demleme için bunu aldım kavanoz
IMG_7648 copy copy.jpgIMG_7649.JPG

1 m bile almış olsan ömür boyu yetecek kadar yapışkanlı folyo sahibi olmuşsun demektir .Fakat bunlar sürekli kullanımda renkleri solan materyaller. Bir daha ki sefere Karbon fiber folyo olarak da aklında bulunsun belki daha kullanışlı olur.
format_webp.jpg

benim bu malzemeyle niyetim yoktu sehpa için aldım onu yapıştırdım baya artdı dedim şunada yapıştırim geçiçi olarak yoksa kullanışlı değil görüntü iyi işlevi kötü :)

Yapışkanlı folyo sehpa içinde kullanışlı değil, kısa bir süre sonra bölgesel olarak rengi solmaya başlayacak. Multisurface Akrilik boyalar var çeşitli markalarda (Rich, Cadence vs) çeşitli renklerde birkaç uygulama videosu izlemen yeterli. Hatta çoğunda fırçayla ıncık cıncık anlatır dururlar sünger rulo ve el becerisi bam bam yeterli.
Zamanında eskitmeli meskitmeli efektli uğraştım biraz. 7 tl ye satılan 120ml boyayı 30 tl yapmışlar. 3m bile değil.

1.jpg20171025_170842.jpg

yaz ayı geliyor tinerli boya gibi sistemi yaz ayında daha iyi olur enazından balkon felan olur orda yaparım 2 kedi var öyle kokular cimcimeleri baya rahatsız ediyor ek olarak bütün yaz odamın camını çıkarıyorum hiç kapanmıyor sineklik var camda aylarca havadar takılıyorum

Bahsettiğim ürünler tiner vs barındırmaz, su bazlı ürünler. Kokusu falan olmaz.

neşter lazım bu kaplama için falçata ağır kalıyor hem neşter ile daha ince işcilik olur eczaneye bi sorim. satıyomu kaça veriyo :)

1,896Konular
128,303Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt