• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Pico Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bu arada aroma vb iyi olduğu dönemlerde tel olarak ni80 30 ga kullanıyordum genelde 1.25-1.50 ohm civarı 8-12 watt gibi
Pamuğu şimdiki gibi hızlı yakmıyordu
Şimdi khantal a1 27 ga 0.85-1.0 ohm gibi kullanıyorum tat desen yok pamuk desen hemen yanıyor (12-15 watt civarı)
Anlamadım gitti
Pamukta aynı pamuk cotton bacon prime

kafadan pamuk besleme olmuyor üstadım. öncelikle siyahlık varsa direkt çıkartıp yenisini sarın derim. ben her daim pamuklama sonrası likitlerim pamuğu her yerine iyice yediririm, sonra boşta biraz likit yakarım. en son çakmakla üzerinde kalanları yakar , biraz daha likitler (tank doldurmadan) kapatır 5-10 fırt çekerim. en son tank'a likit doldururum. mtl ise ohm düşük olmasın derim. önerim 1.00 ohm olurdu, hatta daha yüksek 10-12 watt iyidir derim. ben şahsen 2 mm 28ga tel 7 tur kullanırım. bitişik sarım. belki fikir verir yazdıklarım.

Benim pico nun ekran biraz esniyor gibi parmağımla bastırınca yukarı aşağı itince nedendir acaba ? Baskı falan mı yedi yoksa normal mi? ilk aldığımda böylemiydi bilmiyorum.
Söksek düzeltebilir miyiz ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Kendim bastırmış olmak için bastırmadım abi :D. Elime aldım parmağım değince biraz. Yumuşak gibi hissettim kontrol ettim bir söker bakarım bir elim durmaz. çoğu kişinin farketmeyeceği 0,5mm lik bir hareket gibi düşün :D bende mi oldu ondan da emin değilim yani belki aldığımdan beri böyledir

böyle bir niyetim var pico tepesine bu atomizeri takıp voopoo smart coil ile buharlamak pil alanına denk gelirse atomizer soğutucu bu sorunu gideriyor . voopoo aroma buhar performans seviyorum.

İyi günler herkese
3 tane pico modumun vidalari gitti.
Piconun vida ölçülerini bilen var mı

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt