• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara PREMİUM LİKİT TERCİHLERİ?

emirhanong

Community
Selamlar, foruma yeni üye olarak ilk konum çok merak ettiğim premium likit mevzusu..
Marka olarak herkesin beğendiği veyahutta şu markanın şu likiti gerçekten çoğu kişi tarafından seviliyor dendiği önerileri bekliyorum sizlerden.
Ayrıca; premium likitleri temin edebileceğim birileri var mı? Forum biraz karışık geliyor, bulamadım açıkçası.
Kıymetli vaktini ayırıp, okuyup yorum yazan herkese teşekkür ederim. İyi buharlar

Oyla 0
hocam şimdi bu damak tadıdır
misal ben castle long denen likiti sevmedim, içmem likitisiz kalsam sigara içerim onu gene içmem... castle long harici likit içmeyen var, adam çok seviyor utanmasa kafaya dikecek????
tribeca mesela, ben aman aman aramam, bedavaysa içerim para vermem????
ama lemon tart, aha o likit yok mu her tür klonunu denedim, kendim de reçete denedim coil killer olmasa senede 2-3 şişe içerdim ama bana gelmez bir şişe içecem diye 3coil feda edemem ama bazı podların coilleri daha dayanıklı içiliyo 30ml saltı tek coille...
bir arkadaş asap grape hastası, şişelerce aldı içiyor ne verdiysem beğenmedi adam???? tütün aleminin krallarını verdim calipitter verdim heisenberg pinkman ne bulduysam yaptım olmadı illa asap diyor...
siz nasıl birşey arıyorsunuz? tütün mü, meyve mi, pastane mi, kuruyemiş mi yoksa castle long gibi alkollü içecek tadı mı? siz aradığınız tadı bir tarif edin birkaç çeşit önerir premium sever arkadaşlar (ben fakirim, ruhum fakirliğin zirvesinde premium felan beni bozar ben çok öneremem, zaten hanıma bu şişeyi 300e aldım desem arabada yatarım bi hafta)
herkesin beğendiği likit yoktur, çünkü likitler pizza değildir herkesi mutlu edemezler

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Damak tadınızı keşif etmeden önce premium deneyimlemenizi önermem. Hüsran ve boşa yapılan bir harcama olabilir. Sizi önce sitemize davet edelim. Düşük fiyatlı premium tariflerimizi deneyimleyin, damak tadınızı tam olarak bulunca yine sitemizde ki premium kalitede ki ürünelere bir bakabilirsiniz :) Ya da yine forum premium likit tedarikçilerinden temin edebilirsiniz. Önceliğimiz damak tadınızı bulmak olsun diye düşünüyorum. :)
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

• Beğendim
Tepkiler: Avn
1,930Konular
128,745Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt