• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Rayon Tip Pamuk Hakkında...

Starmaster

Community
I.Dünya Savaşı sırasında Avrupa topraklarında pamuk üretimi azalmıştı. Topraklarda üretilen pamuğun azalması büyük krize yol açtı.

Kimberly&Clark araştırmacıları bu kriz ortamında pamuktan, yeni bir pamuk türü üretilebileceğini keşfetti:Cellucotton. Pamuk dokusunun yeniden işlenmesiyle elde edilen “cellucotton” hijyenik olarak da pamuktan çok daha üst kalitedeydi. Kimberly&Clark araştırmacıları “Cellucotton”u işleyerek pamuktan beş kat daha emici hale getirdi.

Kimberly&Clark teknoloji ve ürün geliştirme bölüm başkanı Ernst Mahler, bu keşif üzerine Washington’a giderek ABD’li uzmanları “Cellucotton”un savaş alanlarındaki yaralılara cerrahi müdahalelerde kullanılabilecek kadar hijyenik ve steril olduğuna ikna etmeye çalıştı.

ürün normalde büyük paketlerde satılıyor ancak . bazı satıcılar saigaramo gibi satmaktalar metre olarak. @serkan06
bende ordan aldım ancak yurtdışından yada 10 metrelik bireysel olarak satanlarda bulunmakta.

gördüğünüz gibi uzun lifli bir yapısı var.

bu likiti iletirken oldukça faydalı oluyor

fitil gibi uzun . bir parça kopardıktan sonra altındaki kağıdı çıkarmayı unutmayın.

bir parçadaniki üç coil pamuklayabiliyorsunuz.
o yüzden yinede ekonomik oluyor.

lifli yapısını görebilmeniz için biraz çtım pamuğu

mujiye oldukça iyi bir alternatif.
muiden bir sıkıntınız varsa kullanabilirsiniz
IMG_20160929_133137.jpgIMG_20160929_133206.jpgIMG_20160929_133151.jpg19cHJ0V6GvzZVUe6i4Nkuzwcejbt3h34rgMahIhYeRX9Lcf4g3.jpgIMG_20160929_133105.jpg3zrj6z8.jpgIMG_20160929_133920.jpgIMG_20160929_133337.jpg13732161_858285020973660_1139873814_n.jpgIMG_20160929_133930.jpg

Graham Cellucotton Rayon aldım, metrelerce duruyor o kadar beğenmedim maalesef, olası pamuksuzluk senaryolarına istinaden yedekte duruyor, bilemiyorum Dl de belki iyidir ama Mtl de kendini çok çabuk salıyor bende, aromayı mujiden iyi ama Prime dan az veriyor, Prime dan çok memnunum.

kendisi gerçekten güzeldir sevimlidir hassas bi o kadar narin akabinde sempatiktir nereye çekersen gelir nereden toplarsan toplanır konunun özeti bu fikri kimberly&clark şirketine ilk ben verdim patenti halen üzerimdedir o bakımdan çıktığından beri severek kullanırım sonra dedim ki bu 1 nci dünya savaşı olduysa 2 side olur verdim ayarı tamam yeter konuya dönecek olursak 2016 da dana ya girer gibi 4 ortak aldık ebay den sonra gönderimi durdurdu tabi mübarek rayon seni özledim neredeyse 3,4 mt kaldı

muji görüp muji ile sarıyorum cotton prime görüp onunla tam ayran gönüllü oldum bu konuda bide rayon var hay pamuğuna tek bi pamuk olsa olmaz mıydı :ROFLMAO:

Serkan 06 üstad dan aldığım rayon hiç hoşuma gitmedi
Ama esf de enişteden aldığım rayonu hala özlüyorum
Numarasına göre değişiyor

Rayon'u DL'de kullanıp memnun olmayan var mı? Mujiden aldığım aromayı sanki Rayon kullanınca DL'de alamıyorum. Benzer bir gözlemi olan var mı diye merak ettim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yok desek de pamukların da (bence) karakteristik özellikleri, tatları ve kokuları var.

Mesela muji baharatlı gibi bi garip kokar ve bir süre sonra salar o kokuyu.
Rayon iğne yapılırken arkamıza sürdükleri pamuk gibi gıcır gıcır bir şey ama cidden severek kullandığım bir pamuk.
Koh gen do bi garip bir tadı var, pastahane likitlerinin tadını yükseltiyor gibi geliyor bana.
Otto Kotton da keza koh gen do gibi tadı yükselten bir pamuk ama beslemesi kuvvetli olduğu için daha çok pod cihazlarda kullanıyorum, hiç yarı yolda bırakmadı sağ olsun.
Cotton bacon ve türevleri, şuana kadar paraya kıyıp da 35-40 liraya pamuk almadım o yüzden bu arkadaşın üst seviye serileri için bir şey diyemem ama prime denen modele kadar olan modellerinin rayondan bir farkını göremedim
çin pamukları ( keep red, yftk, sdads, kklklş, sadasd isimli milyörlerce çeşit ) Pek bir numaralarını görmedim, kötü taraflarını da görmedim. kötü taraf olarak sadece çok çabuk yıprandıklarını ve günlük değişim istediklerini düşünüyorum.

1,928Konular
128,713Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt