• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Rba ve Rta Nedir?

sihirbaz 

Council
Doğrulanmış
Rba ve rta aromizerlerin farkı nedir, artıları, eksileri nelerdir, tecrübeli arkadaşlar önce beni, sonra benim gibi acemileri aydınlatsın lütfen

Rba: Rebuildable Atomizer
Rta: Rebuildable Tank Atomizer

Kendinizin tel ve pamuk yahut silika sarım yaptığı tüm atomizerler Rba'dır. Bir atomizeri kendiniz sarıyorsanız o atomizer Rba'dır.
Tanklı Rba'ya Rta denir. Tanksız Rba'ya, yani 5-10 çekimde bir likit damlatmanız gerekiyorsa, Rda denir. Alttan küçük hazneli ise Rdta denir.
Yani Rba aslında sarılabilir atomizerler için bir üst kimliktir. Hazır Bobinli (coil) olmayan tüm atomizerler Rba'dır. Rba Türkiye'dir, Rda/Rta/Rdta ise Karaman'dır, Ankara'dır, İzmir'dir, İstanbul'dur. Rba ülke ise Rda/Rta/Rdta şehirdir.
Bu sebeple Rba ve Rta arasında artı eksi denilebilecek bir kıyas yapılamaz. Ancak Rda, Rta ve Rdta aralarındaki artı eksiler nelerdir derseniz bu sorunun cevabı hayli uzun olacaktır o yüzden şimdi yazamıyorum bir başkası isterse yazabilir yahut siz dilerseniz bunların aralarındaki farkları sorun cevaplayacak birileri çıkacaktır :)
Yani kısaca ben böyle biliyorum, umarım anlatabilmişimdir ve umarım yanılmamışımdır.:)

Son düzenleme:
1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt