• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara RDA Atomizer

Laureth

Community
Öncelikle Selamün Aleyküm cümleten, Rda atomizer almak istiyorum fakat üç çeşit arasında kaldım,

1-Drop Dead Rabbit
2-Dead Rabbit v2
3- Dead Rabbit v3

bu 3'ü arasında kaldım ama tabiki de önerilerinize açığım,Birde alabileceğim tedarikçi varmı 2. el almak istiyorum uygun olması açısında RDA lar ikinci el alınırmı sizce

Oyla 0
Rda atomizer daha önce kullandım mi bilmiyorum hocam. RDA çift coilli atomizerler ejderya atomizerlerdir :) 0,1ohm altı. Uzun süreli günümüzün şartları altında kullanılır mı bilmiyorum. Ben teee eskilerde 20ml hupletigimi hatırlarım 1gunde ????
İkinci el RDA alınır direkler sağlam olsun sallanmasın, içindeki izalator yanmamış olsun, 510pini sağlam olsun tamamdır. RDA atomizerler kolay alınan zor satılan atomizerlerdir. 3 aşağı beş yukarı çoğu benzer bana göre güzel bir sarimla. Kendi önerim uygun fiyata bir Rda bulmanız bir deneme sürüşü yapıp sonra istediğiniz güzel bir atomizer alabilirsiniz

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam şuanda fat rabbit rta kullanıyorum ama dediğiniz gibi rta da ble 10ml tüketebiliyorum bir günde :D rda aroma denemek ve bazende keyfine içmek için alıyorum ama uygun birşey lazım ve bulması zor çoğu satılanlar klon ve sıkıntılı bakalım ne yapacağız bu süreçte :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

merhabalar.

1 ve 3 u bizzat kullanmis. 2 yi de incelemis biri olarak; sorunuzun yanıtı cok basit.

dead rabbit v3 ???? net.

bir kere drop dead almayi asla ve asla dusunmeyin. gordugum en sacma hava kanali dizaynina sahip (normal drop rda tercih edebilirsiniz bu arada)

v3 un v2 ye gore bariz hava ayar noktasinda artısı var. genel itibarla full aciklikta baya havadar bi rda.olmasina ragmen icabinda kisilarak gayet sıkı hale geliyor.

benim asil sevdiğim olay haznesinin derin, hava girisinin tepede olmasindan dolayi akma sizma sansinin azligi.

hani direk siseden dokseniz likiti bana misin demez o derece????

2. el konusunda rda lar en rahat alinabilen atolar arasindadir benim nazarimda. cam i yok, ekstra parcasi yok, bi deckte bir de varsa hava yuzugunde oring var. onlar da cok dert değil. genel gorunus temiz ise. 510 pin vs. sorun yok ise gonul rahatligi ile alabilirsiniz

Selamlar,

2018'den bugune sadece RDA kullaniyorum. Alisinca vazgecilmezler :)

Bu 3'lu RDA'lara ek olarak Hellvape Passage RDA tavsiye etmek isterim.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt