• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Recoil Rda Doğru Coil Pozisyonu Bu Konuda

Ares3535 

Doğrulanmış
Recoil RDA için İlk kullanımlarda 3 mm claptonları sarıp pamukları tıkıştırıp bu ne la böyle ağız floram yandı dişlerimin arasından likitler sıçradı diyenler için (benim gibi), faydalı bir video , biraz teknik açıklamaları fazla olsa da bitirdiğinizde Recoil ile mutlu mesut yaşayıp vazgeçilmeziniz yapıyor, şimdilik eyyorlamam bu kadar,

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Eğer deck vidalarında problem yoksa (ki daha iyisi ile değiştirilebilir problem yok) ve asıl önemli olan topcap hava deliklerini doğru açılarda deldiler ise denenebilir,
Orjinalini kullanıyorum 2 adet topcap ile geliyor cloudbro (3mm x 4 delik) ve flavourbro (2,5 mm x 4 delik) keyifli bir atodur.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

:) toz toprak işi beni çok düşündürüyor Ankara da yaşıyorum şu an şöyle bir durum var yanından geçen otobüs dolmuşlar bitmiyor mağlum hepside kara duman atıyor bide havası Adana ile kıyaslandığında kat ve kat daha kirli ve tozlu o yüzdenbi anlık düşündürdü bu filtreli drip tip ama ilerde mutlaka bu saydıklarımı engelleyen bir fonksiyonlu atomizer çıkarsa mükemmel bir talep görür diye düşünüyorum :) çünkü sigarada o toz egzoz dumanı felan gelmiyor ama bunda hava kanalından herşey giriyor hepsini ciğer çekim ile ciğerlerimize çekiyoruz.

1,928Konular
128,697Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt