• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Rjmod (Dome2/3..) RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

cs875 

Doğrulanmış
Koreli işçiliği ile oldukça beğenilen abimizin ürünlerini kullananlar buyursun gelsin

Az sayıda Dome3 kullanıcısı olarak ilk tavsiyem coil etrafı plastik halkayı çıkarın :)
85932fcb29534667b8b243e580ddfa3e.jpg

Dome II için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? :) Karıştırayım bir ortalığı. Özellikle likit seçtiği konusunda uyarılar aldım. Nelere dikkat etmek gerekir kullanırken?

Şuana kadar en zor kurulum yaptığım atomizer dome v3 oldu heralde, hoş onda da besleme sorunu yaşadım. Arkadaş o pamuğu plastik/pei halkanın içinden aşağı bir türlü geçiremedim. Bakalım @cs875 üstadın dediği gibi halkayı çıkarıp deneyeceğim, akıtma olmaz inşallah :)
Bu arada mevcut driptip kısa olduğu için atomizerle öpüşüyor gibi oluyor ve sıcak buhar geliyor, kısa zamanda biraz daha uzun bir driptip almak lazım sanırım :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam halkayı sökün pamuklamanızı yapın halkayı takın. Sonra pamuğunuza yine ufak dokunuşlar yaparsınız. Sadece halkayı takarken pamuğu yivlere sıkıştırmamaya dikkat edin. Ben bu yöntemle sıkıntısız kullanıyorum. Ayrıca pamuğun uçlarını iyice incelsin yuvaya sığdırmak kolay olur

Merhabalar dome v3 ile ilgili aroma vs detayli bilgi paylasimi olursa sevinirim arkadaslar

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt