• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Rjmod (Dome2/3..) RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Biraz korleme.satin aldim bir kez.kullanma firsatim.oldu halkayi cikardim kolaylik gercekten beslemede, atonun ozelligi kuru buhar vermesimidir bana oyle geldi 28 ga nife 30 ile denedim sadece aroma sikintili geldi biraz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önceki soruma cevap alamamistim kimseden ama denemek icin dome v3 satin aldim. Ilk etapta sanirim bosuna bir harcama yaptim diyerek uzulmustum ama sure zarfinda cidden kuru buhar kavramini anlamis oldum karakter olarak diger atolardan ayriliyor. Bir yil olmadi e cig maceram ama sureye gore epey ato mod gecti elimden karakteri oldukca degisik sigarayi daha fazla simule ediyor tavsiye ediyorum

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dome 3 bambaşkadır. Hoş benim halka ile de alıp veremediğim yok. Pamuğun aşağı kadar inmesi gerekmiyor. O halkanın az aşağısına insin kafi. Ters uçları çaprazlamasına keserseniz pamukta sıkıntı yok.

Çok likit seçiyor meret :) likitlerin tadını da değiştiriyor. Bu kötü anlamda değil bazen bambaşka bir güzelliğe dönüştürüyor.

Şekerli likitler gitmiyor. Ama bazı likitler mükemmel oluyor.

Mesela supreme, cuttwood tobacco trail bunları dome 3 te içince bir daha diğer atomizerlere koymuyorsunuz. Hindistan cevizi içeren likitleri özellikle güzelleştiriyor.

Ama mesela calipitter chow gitmiyor dome 3 le. Dinner lady lemon tart gitmiyor.

Tütünlerde gayet iyi ????????????

Klonu da hiç fena değildi bu arada. Bayağı yaklaşmışlar orijinale. Bu kadar kapsamlı atomizerin klonu ancak bu kadar yapılabilir zaten.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt