• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Russian Big Kullanan Var mı?

Elvis 

Doğrulanmış
Biliyorum ne yapacaksın onu diyeceksiniz ama çok güzel vape band aldım ama ebadına bakmak gözümden kaçmış  :rolleyes::p

Russian big var 30mm mtl
Juggerknot 28 mm dl
Aromimzer var 30mm dl

Russian big Kullanan varmı? Genelde mtl içerim

Intake sipariş geçtim diye Juggerknot sipariş geçmek istemiyorum ama takılırsa onuda alabilirim

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Evet hocam linç edilmeden konuyu kapatsak)) bende hastalık var

36G73p.jpg

Çok masumane yazdınız artık kıyamaz kimse, linç olmaz.. malesef o ölçülerde neler var bilmiyorum, ama vardır illaki.. vape bandını yapmışlarsa, atosu da vardır :)

Vaporesso skrr nin tankı için yapılmış ama ben o tankı almak istemiyorum zaten

juggerknot mini eğer ki bubble cam kullanırsanız cam dahil çapı 28mm oluyor. Normal şartlarda deck aynı deck ve çapı 24mm

Yanlışım varsa düzeltin.

5 gün sonra malum sitede indirim var Russian big 108 lira, juggler klon 111 lira.. Kayfun 30mm göremedim malum sitede, vapor giant çok hoş gelmedi gözüme jugger dl performansı iyi gibi gözüküyor ama elimde gear var Russian hiç kullanan olmadı sanırım ((

30 mm ben bilmez öyle şeyler :) Bir aromamizer duymuştum. Çapını bilemiyorum . GG bin 25 likleri var. manda duble camla olabilir belki

Bakalım bir aromamizer buldum gibi anlaşırsak malum site ile uğraşmam

DL icin aromamizer plus. 30mm bence gayet basarili bir atomizer. Ancak 5 ml olan versiyonunu tercih edin, hem aroma hem kibar gorunus acisindan

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla aromamizer değil de mason rda var radarımda şuan 400mm bi canavar :) her tür fantastik olayada müsait decki. ama yok ki :)

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt