• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Blog Salt Likit Mi, E-likit Mi Atomizer Dostudur?

Yerli Firmanın birtanesi düşük miligramlı (6mg) salt likit ürettiğini idda ediyor.
Acaba pamuğun ömrünü uzatmak için faydalı olabilirmi. ?
Örneğin ben miligramı çok yüksek olduğu için içemiyorum salt 25, 35mg olanları.
6mg gerçekten salt ise deneyebilirim.

Ne kadar az içerseniz o kadar az yıpranır . Mg dusurdugunuzde bu sefer daha fazla içerseniz
Aromasiz içerseniz daha uzun ömürlü olur
Ne kadar az aroma o kadar uzun ömürlü coil
Cihazınız ne

coil ömrü ile nikotini çok ilişiklendiremedim şimdiye kadar
ancak, hazır likitlerin çoğunda coil ömrünün içinden geçen efektörler olmakla beraber aroma yüzdeleri de çok yüksektir ama bu çok değişken bişey, aynı firma salt ve freenic test edilirse belki doğru bir ölçüm olabilir
carlo-merck-merck alıyorum nbase ben sigma-merck-merck'e göre coil ömrü daha iyi
mesela;
%2cdd no 1 demledik 50mg salt birde 18mg freebase ile demledik
arada ciddi fark olmaz benim gözlemime göre
salt içtiğin likit çok temizken aldığın freebase coil düşmanı vg pg aroma efektör barındırabilir
bu yüzden, soru sorarken x marka salt y marka freebase yazman ve günlük tüketim miktarını da yazman daha iyi sonuç verir

salt cokda dostumuz değildir
Aslında en güzeli içmemek
Coili karartan oncelikle aromadır ve tabiki efaktörler
Efaktörlerde cok masum değildir
Salt yerine yüksek pg oranlı normal likit daha iyi olur
bide aromasız nbase içebilirseniz coil eskimekde zorlanır :)
ben bazen 12 mg %50-50 vg pg likit içiyorum en bana salt kadar kesiyor
Herkesin dusuncesine saygı duymakla birlikte ben saltı daha zararlı görüyorum.

3-4 yıldır freebase likit tüketiyorum. Saltı çok merak ettim ama ben de daha zararlı olabileceğinden hiç denemedim. Fakat uzun zamandır 9 mg yada 12 mg freebase ithal likit hiç bulamıyorum ama salt versiyonlarına hep denk geliyorum. Sırf bu sebeple setupları satıp pod ve salt ile devam etmeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım. Çünkü artık kendi yaptıklarımın yada yerli likit satıcıların likitlerinden keyif alamıyorum ve nedense sanki daha sağlıksız oldugunu düşünüyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Telleme pamuklama gibi rutinlerden de sıkıldım hocam. Eskiden hobi olarak cok güzeldi ama şu aralar keyif alamıyorm. Yada genel bir keyifsizlik. Sadece sigaraya dönmemek için bu yolu seçtim ama yazdığınız tüketimim azalmadı konusunu merak ettim. Nikotin doyuruculuğu az mı ?

Likit ayrımından bağımsız bence öncelikle aroma pamuğu çok çabuk öldürüyor. Aroma ne kadar çoksa pamuk o kadar hızlı kararıyor.

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt