• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Salt Nbase Ve Diy Kit

vaperozzo

Community
Merhabalar normalde 2 günde 1/1.5 paket s.gara içen biriydim 1 ay önce argus p1 pod aldım gayet memnunum. S.gara sürmedim ağzıma henüz. Bundan 1 hafta önce goldenkimyada Chemnovatic 18mg salt S nbase ve birkaç tane diy kit aldım. Likit demlemek için dün açtım demlediklerimden birini çok güzel aroma vs okey ama boğaz vurumu ve doyuruculuk çok düşük geldi. Emzik gibi oldu cihaz ağzımda???????? Bana güzel doyuracak ve azda boğaz vurumu olacak güzel bi salt nbase önerir misiniz çok sert olmasına gerek yok. Teşekkürler

Oyla 0
hocam salt nic amacı zaten boğaz vurumunu azaltıp daha çok nic içeren likit içebilmektir ki sen bide salt-s almışsın, salt-b biraz daha vurumludur, bir sonraki alımınızda salt-b alıp deneyin
tabi ben salt içecek insana en az 35mg derim, 18mg nic içecekseniz merck alın freebase onu için (chem almayın parçalar)
yine çare değilse hibrit yapıcaz
36mg salt-b nbase alacaksınız aynı miktarda da 6mg chem nic nbase alacaksınız
iki nbase karıştıracaksınız sonra likit yapacaksınız, 3mg chem vurumu yeterli gelecektir ama parçalasın beni derseniz salt azaltıp 12mg chem freebase nic nbase alıp denenebilir

@pantera hocamın da dediği gibi saltın amacı az vurum hızlı doyum. İlla boğaz vurumu istiyorsanız 70/30 ya da 60/40 freebase alıp deneyebilirsiniz. Forum tedarikçisi @AromaBurada size tedarik ve bilgi konusunda yardımcı olabilir.

Şimdi baktım posta. Salt 18 içimi zaten çok çok çok yumuşak olur. En az 24mg ile bir test etmeniz gerek. 36mgde denenebilir ma biraz sert gelebilir. Siz yazın wp hattımıza bir bakalım site opsiyonlarının dışında ne kadar çıkabilirim. Neler yaparbiliriz. Bende caliburn X kullanıyorum ve kendi nic. Eşiğim 30mg. 36mg bana çok sert geliyor 30mg tam ayarında. Sizede bir ayarlama yapabiliriz bakalım. Yazın lütfen :)

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt