Dernekler SBTV | FENERBAHÇELİLER Derneği

Bu sene de kruse delirtiyor beni. Adamı 10 numara diye aldık ama ne bileyim. Bir an önce kendine gelmesi lazım.

Vedat da geçen sene ettiğimiz duaların karşılığı bence başka açıklaması olamaz. Belki de son 10-15 sene içersinde takıma gelmiş en iyi forvet olabilir. Şahsen forvet demeye bin şahit lazım adam heryerde maşallah. Slimanı-frey allahın belası, vedat allahın lütfu resmen. Ayağına zeval gelmesin :)

Ozan da sonradan açıldı sergen hoca geçen sene iyi eğitmiş belli. İnşallah grafiğini bozmaz.

Gustavonun kalitesini tartışamayız. Hırsı yeter.

Rodriges... takımda en acil kendine gelmesi gereken oyuncumuz. Bir maç var bir maç yok. Fırtına gibi estirmesi lazım sol kanadı.

Ferdi.. doğru zaman doğru hamlelerle geçen sene elifin bize yaşattığı heyecanı yaşatacağına inanıyorum. Belli ki bir kalitesi var yeterki inansın kendine.

Sadık.. geçmiş olsun ne diyelim. Tam form tuttu dedik sezonu kapattı. Dipçik gibi geri dönmesi dileğiyle.

Alper..... allahın belası... takımın sırtına yük bana kalırsa. Atsan ataman satsan sataman...

Tolga.. bişiler yapmaya çalışıyor farkındayız ama son vuruşlarını geliştirmesi lazım. Sahalara güzel dönüş yaptı inşallah daha fazla faydası olur fenerbahçemize.

Altay... genç ve dinamik. Karakteri düzgün çocuk. Ligi iyi kötü tanıyor... tecrübe kazanıyor daha da iyi olacağına inanıyorum. İnşallah uzun süre kaleci aramayız sayesinde ne diyeyim.

Emre..... yaşlı kurt.. başka söze gerek yok...

Moses... ha açıldı ha açılcak, ha kendine geldi ha kendine gelecek ümitleriyle 1 seneyi geçirdik. Kaldı yarım sezonu(kiralık) seneye takımda düşünülür mü bilmiyorum ama ben takımda tutmazdım.

Rami... gereksiz biri... Edu daha fazla iş yapıyordu...

İsla... elinden geleni yapıyor, ama daha dinamik bir sağ beke kimse hayır demez. Sezonu bitirtir takıma ama seneye kısmet.

Hasan ali... geçen seneki hasan aliyi bu sene de görmek isteriz. Sakatlıktan çıkıp kendini acilen toplaması lazım.

Dirar.. sevsem bir türlü sövsem bir türlü. Bu da sonradan açılanlardan. Geçen sene ilk yarı antalya tatili iyi gelmiş belli. Ersun adam etti. Hayırlısı...

Tolgay... rotasyon topçusu, 80+ topçusu. Çok ta bir şey beklememek lazım.

Deniz Türüç... terse çekip bişiler yapabilir. Bana kalırsa esas mevkisi 10 numara ama kanatta da iş görüyor. Hırslı kendini kabullendirmeye çalışıyor. Faydalı topçu ama doğru mevkiide bence.

Zanka... geldiği ilk günden beri sevemedim bir türlü... tehlikeli bir stoper. Her an hata yapabilir. Yavaş. Biraz daha dinamik ve dikkatli olursa iş görür.

Serdar... takımın en iyi stoperi ama hala kanım ısınamadı... performansından memnunum inşallah daha iyi olur...

Zajc... devre arası satışı kesin gözüyle bakılıyordu ama sakatlığı can sıktı. Tutmadı olmadı bir türlü.

Jailson... kötü diyemeyiz ama iyi de değil. Biraz daha ayağı yere basarak oynasa takıma katısından şüphem yok.

Mehmet ekici.. kadro dışı bırakıldı ki bence haketti. 6 ay top oynamadı fenerde oynayacak diye ama hiç te şans tanınmadı değil. Şansını iyi kullanabilirdi diye düşünüyorum.

Mevlüt.. kaç maç oynadında sakatlandın be adam. Tranfer haberini duyunca sevinmediğim biri.. vedatın yedeği bile olamaz bana kalırsa. Sonradan oyuna girip skoru değiştirecek bir topçu değil bana kalırsa...

Ersun Yanal... zurnanın zırt dediği yere geldik. Deplasman da oynayan takımı tanıyomıyoruz hoca... İnandık ama inancımızı boşa çıkarmaz inşallah...

Kendi fikirlerimdir sonradan vay anam sen ne diyon demeyin :D yazayım dedim öyle :D

OMUZ OMUZA ŞAMPİYONLUĞA...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam bu futbol bildiğim kadarıyla 11 kişi sen 24 saymışsın. Yedekleri, onların yedeklerini, onlarında yedeklerini hatta yedeklerin yedeklerinin yedekleri de sayıldı galiba. :unsure:
Benim bildiğim bir Alex vardı, birde kaleci Volkan

Yapma üstadım nasıl sesi çıkmıyordu. Bizden dediğimiz, ziya şengül bile adama çemkirdi. Neredeyse Fenerbahçe şike yaptı diyecek kadar ileri gitti. Aziz yıldırım başkanı her tv yerden yere vurdu. Başa çıkamadılar. En sonda 3 temmuz kumpasını kurdular

Edit. Adam soyunma odasına giriyor diye adamı linç ediyorlardı ya

Yalan söylemeyi sevmem, ben de kızıyodum arkadaş senin soyunma odasında ne işin var gereksiz baskı futbolcunun üstünde derdim. Ama geçen seneyi gördükten sonra ali başkana hocam soyunma odasına değil evlerine gir evlerine dediğimi biliyorum :D

Aziz Başkana kızdığım konular var ama. Aziz Başkan'ı severim. Fenerbahçe'min, Fenerbahçe'mizin başkanlığını yapmış bir adam.
Ali Koç da Fenerbahçe'mizin başkanı ama bazı yerlerde elini masaya vurması lazım. Aziz Başkan 1998 de başkan seçildiğinde 27 yaşındayım. Yani yaşadığı sıkıntıları, başkana yapılanları çok iyi hatırlıyorum. Her gün başkanı her tv her gazete linç ediyordu. Ama boyun eğmiyordu kimseye. Boyun eğmediği içinde istenmiyordu.

Bu arada FENERBAHÇE'de başkanlık yapmış Ali Şen bile Aziz Yıldırım Başkana Çemkirdi. 3 temmuzda Ali şen'in konuşmaları dün gibi aklımda. Oğullarının sitesi olan Antu.com bile Aziz Yıldırım Başkana salladı da salladı.

Aziz Yıldırım'ı tarzından dolayı sevmezdim açıkçası.
Ama 3 temmuz kumpasında baskılara boyun eğmedi ve mahkemede söylediği söz " DAR AĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ FENERBAHÇE " tüm Fenerbahçe'lileri kendine getirdi diye düşünüyorum.
Bu dik duruşu bizi birbirimize daha çok bağladı ve takımımıza dünyada görülmeyen şekilde sahip çıktık.
O nedenle hatalarına rağmen Aziz Yıldırım'ın yeri bende başkadır her zaman.

344a0d405423adf28b96f591d241cccd.jpg

Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Dernekte yerimi alayim bende. ????????
Lakin yillar oldu be oturup gerine gerine rahatca mac seyretmeyeli. En son hatirladigim benfica macimiz. Sonrasinda keyif vermedi ve fanatikligi de koreltti. son 3-4 yildir mac izlemiyorum artik. Ozetci oldum sayelerinde ????

Şimdi şöyle bir geçmişe baktım, düşündüm. Gerçekten keyif alarak maç seyretmeyeli 35 yıl olmuş. :unsure:????

1,917Konular
128,577Mesajlar
9,857Kullanıcılar
CatbalcaSon Üye
Geri
Üst Alt