Dernekler SBTV Motosiklet Kulübü. (ya da SBMC)

VapoDoc 

Doğrulanmış
Evet selamlar motosiklet sevenler & sürenler..

Bekledim böyle bir başlık ama gelmedi ben de bir tane daha toplaşma, forumlaşma nedenimiz neden olmasın ki dedim..
Şahsen 2012 tarihinde başladığım motosiklet hobisi, içimde büyük bir tutkuya dönüştü. Harika anılarım oldu mükemmel insanlar tanıdım. Ta ki 2017'de kötü bir kaza geçirdim ve bir süredir uzağım.

Ee tabi insanoğlu akıllanmıyor bu aralar tekrar ne edinsem diye sayfalarda dolanırken depreşen motosiklet sevgimi paylaşmak istedim. Ha ayrıca beni buhar camiasına sokanlarda yine motosiklet arkadaşlarım oldu.
Bir iki foto paylaşmadan olmazdı tabii :giggle:
Saygılarımla..
1461270_10151717902781883_252214147_n.jpg18664291_10156161032344046_103237232274138130_n.jpg

Yaklaşık 15 senedir aktif olarak motosiklet kullanıyorum. Sağlığım ve ömrüm yettiğince de sürmeye devam :)

Şehir içi için son bir senedir Vespa 150 lx, serserilik ve uzun sürüşler için Honda CB 650f kullanıyorum son dört senedir. Büyük motor yanına ufak scooter kesinlikle hayat kurtarıyor.

Çok farklı bir kültür bu. Ne mutlu yaşayabilene.
Tekeriniz düz bassın. ✌

IMG_20190201_152236_846.jpg

Eğer park ettiğim yerde çalınmayacağına güvendiğim bir yere taşınır isem bende dönmeyi düşünüyorum çocukluk sevdama :)
Ahhh 93 hhh ah :)
Ne motorlara bindim, dağ tepe sürdüm ama o Rus motorun sesinin yerini tutmuyor :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
76 heralde
Ruhsatta 88 ama sonradan toplama olunca ruhsata doğru olmuyor
Bi boş kalırsam orjinal rengine cevirecegim
6 volt elektriği
Yaptirabilirsem 12 volta çevirip sinyal falan tamamlayacagim
Bu modelde orjinalde sinyal yok
Sinyalsiz geçti muayeneden

üniversite zamanı cbr250 vardı, şimdi fiddle 3 scooter var kışın yatıyor hava güzelleşince biniyorum. Cbr'ı kar kış demeden sürerdim :(

Fiyatlar çok yüksek yoksa bende boşta kalmazdımda, alınacak gibi değil valla motor.

Çok hevesim olmasına karşın aile kullanımına uygun olmamasından dolayı gerçekleştiremediğim bir hayalim... Bekar olaydım net olarak söylüyorum 2 teker üzerinden inmezdim...

çok heves ettim sınavını bile geçemedim :LOL::LOL::LOL:

arabamı falan sattım suan sadece maxi scooterim kaldı
yazın idare ederimde bakalım kışa doğru şu saçma fiyatlar düzelirse yanına birde araba almak gerek

1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt