Genel Sohbet ''ŞEHİTLERİMİZ''

Söylenecek çok şey var, söyleyecek derman yok. Yazık oldu yine yiğit silah arkadaşlarıma. Yaşamayan bilemez, benim gibi yaşamış olanda susup oturur acı anılarıyla bir köşede.
Işıklar içinde yatın yiğit kardeşlerim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Akşama kadar bunu en az 10 kez söyledim ve kansız Suriyelilerin hala güle oynaya hallerine ve zafer işareti yaparak yunana kaçmalarına midem bulandı.

İnsanı insan sevmekten, iyi niyetten, acıma hissinden soğutur bunlar. Kansız köpekler.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Üzülerek söylüyorum ama böyle olacağı en başından belliydi. Bile bile lades yedik. 33 can, canımız, kanımız ve daha önce nicesi yitip gitmeden sorgulanmadı. Hoş, hala sorgulanmıyor.
Yazılacak o kadar çok şey var ki... Neyse.

Yarın bizim vuracaklarimiz, dün bizi vurdu.
Bugün bize elem, keder düştü. Millet olarak yas tutuyoruz...
İnsan kanı akıtan düzene lanet olsun.
Paylaşamadığınız topraklar sizlerin bedenini kabul etmesin.
Toprağa giremeden çürüyün soysuzlar...
Ölenlere huzur, kalanlara sabır dilerim...

Allah rahmet eylesin, dağ gibi çocuklar genç yasta gitti. Sabaha kadar uyumadim, memleket te haber alacak bir gazete bir tv kanali yok. Yurtdisi medyadan okuduk olan biteni. En cok zoruma giden saatler gecmesine ragmen en yetkili olarak aciklama yapanlarin 1 vali ve 1 iletisim memuru olmasi. 33 tane yiğidin haberini bu memurlardan aldik, vah halimize vahhh!

SerKan1923.jpg

Vatanımızın Bölünmez Bütünlüğü, Ulusumuzun Güvenliği ve Esenliği İçin, Suriye'nin Kuzeyinde İdlip'te Konuşlu Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Unsurlarına, Rejim Ordusu Tarafından Yapılan Topçu Saldırısında 1 Kahraman Askerimiz ''ŞEHİT'' Olmuş, 2 Kahraman Askerimiz Yaralanmıştır.

Kahraman Şehidimize TANRI'dan, Rahmet! Yaralı Askerlerimize Acil Şifalar, Şehidimizin Kederli Ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri Mensuplarına ve Yüce Türk Milletine Sabır ve Başsağlığı Dilerim.

Kutlu Tini Şad Olsun!

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

SerKan1923.jpg

Bahar Kalkanı Harekât Bölgesinde P.Uzm.Çvş. Sezayi ATABEY (Ağrı) , P.Uzm.Onb. Ramazan NAYIR (Sivas) ve Oğuzhan TAŞ (Kahramanmaraş) ''ŞEHİT'' Olmuştur.

Kahraman Şehitlerimize TANRI'dan, Rahmet! Şehitlerimizin Kederli Ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri Mensuplarına ve Yüce Türk Milletine Sabır ve Başsağlığı Dilerim.

Kutlu Tinleri Şad Olsun!

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

Son düzenleme:
Mekanları cennet olsun Rabbim ailelerine sabır versin

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt